יצירת קשר


תסרוקות כלה זה עסק למקצוענים

לכלה יש לו מעט על הראש לפני החתונה. באופן כללי זוגות מתרוצצים לא מעט בדרך ליום המאושר בחייהם. למי יש זמן לחשוב על תסרוקות כלה כשהוא צריך לתאם בין הדי ג`יי לגן האירועים לקייטרינג, לשמלה, לחליפה, לאורחים, לבית הדפוס וכל הגימיקים המתבקשים? מדובר במרוץ שפלא שאנשים מצליחים לעמוד בו בגבורה שכזו. אולי זו אחת הסיבות שמדובר על אירוע של פעם בחיים. ובכל זאת, תסרוקות כלה הוא תחום שיש לתת עליו את הדעת ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

תסרוקות כלה, עמידות לפני הכל


מן הסתם עמידות היא לא האלמנט היחיד בתחום של תסרוקות כלה, אבל אין ספק שהוא אחד המרכזיים שבהם. תסרוקות כלה נמדדות בראש ובראשונה לפי היכולת שלהן להחזיק איתנות מול ערב שלם של ריקודים. באופן עקרוני תסרוקת כלה מוצלחת אמורה להיות מסוגלת לעמוד בפני כמה שעות טובות בחדר הכושר. זוהי לא בדיחה. נסי לחשוב על כמות האנרגיה שמוציאה כלה ממוצעת ביום חתונתה והביני שמדובר על כמויות אדירות של אנרגיה. אי לכך, מעצבת תסרוקות של כלות היא לא מעצבת רגילה. מדובר על תחום התמחות שונה. תסרוקות כלה צריכות לעמוד בפני תנאים שונים לחלוטין מתנאי היומיום.

היום שלך להפתיע


ביום הגדול של התחתונה ניתנת לך הזדמנות חד פעמית להתפרע עד הסוף. כלות רבות לא מזהות את עצמן בתמונות החתונה (במובן החיובי של המילה כן?). ואין זה פלא – אנחנו מגיעות לחתונה שלנו הכי רזות, הכי סקסיות ועם התסרוקות הכי מושלמות שאפשר. תסרוקות כלה מבליטות את האישיות הפנימית שלנו ואנחנו הופכות לשחקניות שמגלמות את האלטר אגו הכי סקסי ועם זאת הכי דומסטי שניתן. מדובר על אתגר אמיתי ועל כן סלון תסרוקות כלה היא בחירה שיש לעשות בכובד ראש.

איך בוחרים סלון כלות?


ובכן, ראשית חשוב לראות מספר סלונים. המחיר בהחלט לא משחק תפקיד ביום החתונה. מה שכן משנה זו האיכות. לפני הבחירה דרשו לראות כמה שיותר תסרוקות שבוצעו במקום בעבר ורק אז החליטו אם הצוות במקום ראוי לעבוד על השער שלכן. מזל טוב ובהצלחה.