יצירת קשר


תסרוקות כלה לערב בלתי נשכח


יום החתונה הוא היום שלכן הכלות. כל המבטים מופנים אליכן ואתן רוצות להיראות במיטבכן. לצורך כך תשקיעו זמן רב בחיפושים אחר השמלה המושלמת והמלכותית, האיפור שידגיש את פניכן ויטשטש פגמים בעור אם ישנם, תכשיט או תוספת מעניינם ומעל לכל היופי הזה תתנוסס בגאווה תסרוקת ייחודית, מלכותית ומושלמת. איך מעצבים תסרוקות כלה ומה עלייך לדעת לפני בחירת התסרוקת שלך?

מסרקים, קולעים, שוזרים

תסרוקות כלה הן פסגת האתגרים של כל מעצב שיער. אולם חשוב להדגיש כי לא כל מעצב שיער בקיא ומתמחה בעיצוב תסרוקות כלה. אלו הם תסרוקות הדורשות ידע מלא ומקיף בעיצוב מתוחכם, מורכב ומשולב עם יצירתיות ומעוף רבים. מעצב תסרוקות כלה מתחשב במכלול האלמנטים של הכלה: השמלה - האם היא בעלת מחשוף או סגורה מאד, האיפור - האם הוא דרמטי או רומנטי ורך, מבנה הפנים של הכלה - האם הפנים עגולים, מאורכים או קטנים וכמובן סוג השיער ואורכו.
לפני ההחלטה על איזו מבין תסרוקות כלה תתאים לך ביותר נעשה נסיון הבודק את כל האלמנטים ביחד ושילובם. נבדקת האפשרות להשתמש בתוספות שיער ואביזרים נלווים לשיער ומה יוצא את הכלה במיטבה בערב זה. להחלטה נלווים גם שיקולים הנובעים מהידיעה כי על התסרוקת להישמר ולהשאר מוקפדת ויפה לאורך כל האירוע, גם לאחר ריקודים, חיבוקים, הזעה וכדומה.

אין גבול לדמיון

על אף היצירתיות הרבה והדמיון בו משתמש מעצב תסרוקות כלה, ישנן כמה טכניקות והבנה בסיסית של הכיוון בו יבחר. תסרוקות כלה נחלקות לכמה קטגוריות עיקריות וביניהן תסרוקות כלה אסופות, תסרוקות כלה חצי פזורות ותסרוקות פזורות. תסרוקת פזורה משמעה תשומת לב רבה לשיער שתופס חלק מכבד מהמראה הכללי. לכן, אם בחרת בשמלה סגורה מאד ועם צווארון מעניין ומקושט, אולי זוהי לא התסרוקת המתאימה לך. במקרים כאלו תסרוקות כלה אסופות הן מלכותיות מאד, רומנטיות להפליא ומראות את השמלה במיטבה. למתלבטות, ישנה האופציה השלישית שהיא תסרוקות כלה חצי פזורות, כלומר השיער מפוזר בחלקו ואסוף בחלקו השני. זהו מראה רך עם קריצה שובבה.

אביזרים נלווים

תסרוקות כלה מעוצבות כוללות בתוכן גם אביזרים שידגישו את התסרוקת עצמה. למשל שילוב של פרח בתוך השיער מקנה מראה צעיר וטבעי. שילוב של נזר או כתר עשוי יהלומים או אבני חן בתסרוקת משווה מראה מלכותי, יוקרתי ואלגנטי.
בבואך לבחור את מעצב תסרוקות כלה שלך, וודאי כי יש לו הנסיון והידע בעיצוב מגוון רחב של תסרוקות וביכולתו גם להציע לך כיוונים שלא חשבת עליהם. עוד וודאי כי אם תביאי לו תמונה של תסרוקת המעניינת אותך כי ביכולתו לבצע אותה ללא כל קושי. וודאי כמה זמן נדרש לביצוע התסרוקת, מידע שהוא חשוב לתכנון יום האירוע כולו. חשוב לוודא כי אם בחרת במעצב העובד בסלון כלות, שהוא זה שיעצב את תסרוקתך ביום החתונה.