יצירת קשר


תסרוקות כלה סגנונות ועיצובים

בתחום של תסרוקות כלה ישנו מגוון אין סופי של סגנונות ועיצובים. כל כלה תמצא לעצמה כמובן את הסגנון המועדף עליה, אך חשוב לדעת שהיום כמעט ואין שום מגבלה לאיזה סגנון של עיצוב הכלה יכולה לבחור. כך למשל אם הכלה מגיעה עם נתונים טבעיים של שיער מתולתל היא תוכל בקלות להנות משיער חלק או להיפך. אם הכלה מגיעה עם שיער קצר יחסית היא תוכל לבקש להאריך אותו עם תוספות ואלו ייראו טבעיות לחלוטין ואף אחד לא יבחין בכך שיש לה תוספות או משהו שהוא לא טבעי משלה. האפשרויות הן בלתי מוגבלות וכל שעל הכלה לעשות הוא לבחור את התסרוקת המועדפת עליה, לבצע התייעצות עם מעצב או מעצבת השיער אותם בחרה ולגשת ביום החתונה להוציא לפועל את הבקשה שלה.

תוספות שיער

תוספות שיער הן היום חלק ידוע ומוכר בתחום תסרוקות כלה. כל כלה שמעוניינת להעשיר ולמלא את השיער שלה או פשוט להפוך אותו לארוך יותר תוכל לבקש זאת לעצמה. למרות שהתוספות הן כמובן לא שיער אמיתי של הכלה, הן נראות חלק בלתי נפרד ממנו והאורחים לא ישימו לב כי השיער הוא תוספת. התחום השתכלל כל כך בשנים האחרונות וכל כלה יכולה להנות משיער ארוך ושופע. כל שעל הכלה לעשות הוא לבקש את התוספות מהמעצב מבעוד מועד ולתאם איתו כיצד זו תיראה. התוספת של השיער מתחברת אליו האמצעות סיכות שאינן מורגשות או נראות והיא מאפשרת לא רק לשיער להיראות מלא וארוך אלא גם מאפשרת לעשות יותר סגנונות של תסרוקות שיכולות להיות אסופות או פזורות.

תסרוקת אסופה

תסרוקות אסופות הן תסרוקות שמשאירות את העורף פתוח והן לרוב עולות כלפי מעלה. כל השיער נאסף ומעבר למראה הקלאסי של תסרוקות כלה אסופות הן גם יכולות להיות נוחות מאד בימי הקיץ החמים והלחים. התסרוקת האסופה מתאימות במיוחד לכלות אשר בוחרות בשמלת כלה עם גב פתוח ואז השיער מאפשר לראות את עיצוב השמלה. כמו כן תסרוקת שהיא אסופה מעניקה לכלה אשליה של גובה נוסף. ישנן גם תסרוקות כלה שהן חצי אסופות ומשלבות בין חלק שנמשך כלפי מעלה לחלק שמתפזר על הגב. תסרוקות אלו נותנות גם הן מראה מעוצב ומוקפד ויש לבחור במעצב בעל נסיון שידע לבצע תסרוקות אלו כראוי.

תסרוקת שיער פזור

תסרוקות כלה בהן השיער פזור לא אומרות כי השיער יהיה טבעי לחלוטין כפי שהוא. אמנם תסרוקת בה השיער פזור תעניק מראה טבעי, אך אין זה אומר שלא כל פרט וכל שערה יהיו במקום. תסרוקת שיער פזור יכולה להיות לאחר החלקה או סלסול ועל מעצב השיער להקפיד להחמיא למראה הקיים של השיער, להשתמש בקווים הטבעיים של הכלה וכמובן להקפיד להכין את השיער באופן שגם לאחר ריקודים יחמיא לכלה.