יצירת קשר


תסרוקות לכל אירוע


תסרוקות לכל אירוע

בשנים האחרונות תחומי היופי והטיפוח הפכו פופולאריים בקרב נשים וגברים כאחד. תחום האיפור, הניתוחים הפלסטיים, הירידה במשקל והקוסמטיקה תפסו תאוצה רבה, והפכו לתעשיות מבוקשות ביותר בשוק. על כן, רק מתבקש כי גם תחום עיצוב השיער הופך פופולארי ומבוקש. החלקות יפניות, החלקות ברזילאיות, צבע פסים ותסרוקות הן רק חלק קטן מהבקשות הניצבות בפני מעצבי השיער. תחום התסרוקות הוא עולם שלם של התמחות, בו לרוב ניתנת יד חופשית והדמיון מופעל. פפיונים בשיער, צמות בסוגים שונים, פנינים, בייבי ליס, פרחים, אסוף, פזור והיד עוד נטויה.

תסרוקות כלה

בעבר, תסרוקות היו מנת חלקם של בעלי המעמד העליון בלבד. כיום, תסרוקות הפכו פופולאריות לאירועים חשובים בחיים, והן הפכו חלק בלתי נפרד מההופעה החגיגית. אחד המאורעות המצריכים תסרוקות הוא החתונה. הכלה המתחתנת, אימה, חמתה וחברותיה בוחרות תסרוקת מתאימה למאורע, ומשקיעות את מיטב כספן במראה החגיגי ההולם את הערב. על מעצב השיער המעצב תסרוקות כלה להקפיד על מספר אלמנטים:
  • מבנה הפנים של הכלה: למבנה הפנים של הכלה השפעה רבה מאוד על התאמת התסרוקת. לנשים בעלות מבנה פנים עגול מתאימות תסרוקות פזורות ואילו לנשים בעלות מבנה פנים מאורך וצר מתאימות תסרוקות אסופות או חצי אסופות המבליטות את הפנים.
  • ההופעה השלמה: על הספר לשאול את הכלה שאלות כלליות על ההופעה הכללית שלה על מנת להתאים את התסרוקת להלך הרוח. כלה הלובשת שמלה פשוטה לעיתים תרצה גם תסרוקת פזורה או אסופה פשוטה עם איזה פרח תואם, וכלה שלובשת שמלה מקושטת עם תכשיטים בוהקים לעיתים תתחבר יותר לסגנון האסוף המיוחד.

תסרוקות ערב

מאורעות נוספים בהם יש צורך בתסרוקות לצורך השלמת ההופעה יכולים להיות אירועי צדקה בעבודה, מסיבה עם קולגות חשובות, דייט מיוחד, ואירועים משפחתיים שונים כמו בר מצווה, בת מצווה, בריתה, יום הולדת ועוד. התאמת תסרוקות לא מסתכמת בהתאמה לאופי האישה ורצונותיה, על מעצב השיער לדעת להתאים את התסרוקת גם למאורע. מעצב השיער לא יציע את אותה התסרוקת לאירוע צדקה ולכלה ליום חתונתה, חשיבות האירוע מעידה גם על אופי התסרוקת.

טיפים לשמירה על התסרוקת

תסרוקות שאינן בנויות טוב הן בעלות נטיה להתפרק מהר ולהשאיר שיער מפוזר ובחורה מאוכזבת. אולם, גם תסרוקות שבנויות כהלכה עשויות להתפרק, אז אחרי שאת או מעצב השיער עמלתם על התסרוקת, הנה מספר טיפים לשמירה על התסרוקת בשלמותה:
  • השתדלי להעביר את ידייך כמה שפחות בשיער, והשתדלי גם לא לתת לאחרים לגעת בה.
  • הקפידי כי התסרוקת תהיה נוחה לך וכי את יכולה לנוע עימה בחופשיות.
  • באם האירוע במקום פתוח, אל תתפתי לעשות פן כחלק מן התסרוקת מאחר והלחות יכולה לקלקל את הפן ואת התסרוקת במהרה.
  • בקשי ממעצב השיער לפזר ספריי מחזק בסוף התסרוקת אשר שומר על מבנה השיער לאורך זמן.