יצירת קשר


בחירת תסרוקות כלה


רבות מהנשים המתחתנות רואות ביום החתונה את אחד הימים החשובים בחיים. בהמשך החיים יהיו עוד ימים חשובים, אבל ליל הכלולות הוא באמת אחד השיאים הגדולים. לפיכך, מרבית הזוגות מעוניינים לערוך חתונה גדולה ולהזמין את כל החברים וקרובי המשפחה. ההכנות לקראת החתונה כוללות ארגון דברים רבים, החל ממקום החתונה, האוכל והמוסיקה לחתונה, צילום החתונה, הכנת ושליחת הזמנות וכדומה. אחד המרכיבים החשובים בהכנות לכל חתונה הוא הכנת הכלה. הכנת כלה לחתונה כוללת כמה מרכיבים: בחירת שמלה ונעליים, בחירת תכשיטים, איפור לכלה ובחירת תסרוקות כלה. כל המרכיבים הללו יחד יכינו את הופעת הכלה לערב החתונה כאשר הכוונה היא להפוך אותה להכי יפה וזוהרת שאפשר. מאמר זה יסקור הכנת תסרוקות כלה.

איזו תסרוקת כלה לבחור?

עוד לפני שניגשים לסלון כלות או למעצב שיער, מומלץ לבדוק במגזינים שונים את הטרנדים המובילים כיום ואת כל הסגנונות האפשריים לכבוד יום מיוחד זה. גם באינטרנט ניתן למצוא כיום אין ספור אתרים שבהם תוכלו לבדוק סגנונות שונים של תסרוקות כלה. לאחר שתבחנו כמה וכמה אופציות שנראות לכן, מומלץ להדפיס תמונות אלה ולהגיע עימן למעצב השיער על מנת להתאים אותן למראה שלך. בכל מקרה, מומלץ לדעת מה תהיה השמלה וסוג הנעליים לפני שמגיעים למעצב כדי להתאים את כל המרכיבים יחד למראה אחיד. גם לבחירת התכשיטים והנעליים יש השפעה על השילוב ויש לעשות הכל במקביל.

הכנת השיער לקראת החתונה

כמה שבועות לפני החתונה מומלץ להכין את השיער על ידי תזונה נכונה ומוצרי טיפוח איכותיים, גזירת הקצוות וכדומה. במידה ואת צובעת מומלץ לחדש את הגוונים ולצבוע אותן לפחות שבוע לפני החתונה כל שבמידה ותרצי ניתן יהיה לשנות אותו. בנוסף ניתן להאריך שיער על ידי תוספת שיער לקראת החתונה כדי שזה יראה מלא וחי יותר ויאפשר למעצב לסגנן מגוון רחב יותר של אפשרויות עיצוב.

איך מתאימים את התסרוקת לכלה?

על מנת להתאים תסרוקות כלה יש כמה אלמנטים שהמעצב חייב להתייחס אליהם: תווי הפנים וגוון העור של הפנים, מבנה הגוף וגובה הכלה וכדומה. השיקול המרכזי יהיה כמובן הרצון שלך ואיך את מעוניינת להיראות – עדינה, רומנטית, שובבה, טבעית, מוחצנת ויוצאת דופן וכדומה. בנוסף יש להתאים את סוג התסרוקת גם לשמלת הכלה ולאיפור.

ניתן לחלק את התסרוקות ל-3 סוגים:

אסופה – תסרוקת אסופה מתאימה למרבית הכלות. היא פותחת את הפנים, מדגישה את האיפור והשמלה ומוסיפה גובה. תסרוקת זו גם מאד פרקטית בהתחשב שהכלה עומדת להתנשק עם אין ספור אורחים ובני משפחה.
חצי אסופה – תסרוקת זו אוספת את השיער מלפנים ומשאירה אותו פזור מאחור. תסרוקת כזו מתאימה לבנות גבוהות וגם היא פותחת את הפנים ומדגישה את האיפור.
פזורה - תסרוקת זו מעניקה מראה צעיר ושובב לכלה והיא מתאימה לבנות שמעוניינות במראה טבעי, קל ומתוק.
תסרוקות כלה - יש הרבה, השאלה למה את הכי מתחברת ומה יהיה לך נוח לכל הערב.