יצירת קשר


כיצד לבחור תסרוקות כלה


אחד הדברים החשובים ביותר בערב החתונה הוא המראה של הכלה. כל כלה רוצה להיראות במיטבה בערב כלולותיה והדבר תלוי בשלושה דברים עיקריים: שמלה, שיער ואיפור. על מנת לעשות זאת נכון מומלץ לתאם בין שלושת הדברים הללו ובסלוני כלות מציעים טיפול משולב בכל שלושת הדברים הללו במקום אחד, אבל זה לא חובה וכל אחת יכולה לעשות זאת בדרכה שלה.

תסרוקות כלה מותאמות

כפי שנאמר, אחד הדברים החשובים לעיצוב המראה של הכלה בערב הכלולות הוא התסרוקת. תסרוקות כלה, כמו שמלה ואיפור יש לבחור בהתאם לרצונה של הכלה, אופייה ומה שהיא מבקשת לשדר בערב מיוחד זה מבחינתה. האפשרויות הן למעשה בלתי מוגבלות וכל אחת יכולה לבחור לעצמה את המראה הרצוי לה, אך בכל מקרה על זה להיות מיוחד ומאד מתאים.

עיצוב שיער מקצועי

כאשר מתחילים לברר אודות תסרוקות כלה לא מן הנמנע שתצטרכי להיעזר במעצב שיער מיוחד ולא בסלון השיער המקומי שבו את נעזרת בחיי היום יום שלך. עיצוב שיער לכלות הוא עניין מקצועי וקשור בכשרון של המעצב או המעצבת. נכון שיש בצד זה גם הוצאה גדולה יותר, אבל יש לזכור כי יום החתונה הוא היום המיוחד ביותר בחיים ומוטב להשקיע בו קצת יותר מאשר להצטער אחר כך. כדי למצוא מעצב שיער תסרוקות כלה טוב מומלץ להסתייע בחברות ולקבל המלצות, לבחון את הסגנונות של המעצב באתר האינטרנט שלו וכדומה. אפשר ומוטב להיפגש עם כמה מעצבים לפני ההחלטה כדי להיות בטוחים שהמעצב באמת בראש שלכן ושאתן מרגישות בנוח איתו ועם סגנון העבודה שלו.

תסרוקות כלה מודרניות

למרות שעיצוב שיער לכלה ניתן לעשות בכל דרך, הרי שבכל תקופה יש קו מוביל שכדאי להכיר אותו. בתקופה שלנו הקו המוביל שם דגש על עיצוב מסוגנן וגם על מראה טבעי. כיום לא מקובל עוד לעשות תסרוקות כלה "גדולות מהחיים" כפי שהיה נהוג לפני כמה עשורים. כיום המגמה היא של עיצוב מיוחד המתאים לתווי פניה של הכלה, הלוקח בחשבון גם את הגובה שלה, את מבנה הפנים, את סוג השימלה שבחרה ואת סוג האיפור שהיא חפצה בו. עיצוב השיער נעשה בצורה כזו שתאפשר לכלה להתנועע בחופשיות גם בזמן החופה ולאחריה, שתוכל לרקוד מבלי שהשיער יהפוך לבלתי אסתטי או פרוע מידי וכדומה.

תסרוקות כלה מודרניות

הסגנונות המודרניים של תסרוקות כלה כוללות שיער אסוף או חצי אסוף המבליט את תווי פניה של הכלה ואלה מאד מתאימים לצילומים הרבים שיצלמו אותה במהלך החתונה. גם שיער פזור או משוך מאחורי האוזן יכול להיראות טוב על כלות מסויימות. ויש המעדיפות תסרוקת בסגנון פלמנקו הכוללת צמה מהודרת עם אביזרי קישוט הולמים וכדומה. וניתן גם לשפר את מראה השיער של הכלה על ידי תוספת שיער שיכולה להיראות טבעית לחלוטין.