יצירת קשר


בחירת תסרוקות כלה בחכמה


ההופעה האישית של הכלה היא אחד הדברים החשובים ביותר ביום החתונה.
כל כלה רוצה להיראות במיטבה, זוהרת ויפה, ולא משנה אם מדובר על חתונה נוצצת ורבת משתתפים באולם יוקרתי או בחתונה צנועה ושקטה במיקום מיוחד ואינטימי.
מראה הכלה ביום חתונתה ייחרט בזכרון האורחים ויונצח לדורות באלבום החתונה ובסרט החתונה. הופעת הכלה מורכבת משלושה דברים עיקריים: השמלה, התסרוקת והאיפור. גם בחירת הנעליים והתכשיטים לערב החתונה מוסיפים רבות למראה ויש להקפיד לשלב בין כולם כך שהמראה יהיה אחיד ובעל חן רב.

טיפים לבחירת תסרוקות כלה

תסרוקות כלה הם בהחלט אחד המרכיבים החשובים להופעת הכלה וכדי שתוכלי להתמודד עם הבחירה הנכונה עבורך הנה כמה טיפים מועילים:
  • מעצב שיער – אל תתפתי להכין את שערך בעצמך, עיצוב שיער הוא עניין למקצוענים ויש להשקיע בכך כמו שמשקיעים בשמלה ובבחירת הקייטרינג לאירוע. יש לבחור מומחה לעיצוב שיער לכלות ולא כל ספר שכונתי מתאים לכך.
  • התאמת התסרוקת לכלה – תסרוקות לכלה חייבות להיות מותאמות לכלה הספציפית. את ההתאמה עושים לפי תווי הפנים וגוון העור של הכלה, אורך השיער שלה, מבנה השיער, סוג השיער (שמנוני או יבש), וכמובן הטעם האישי של הכלה.
  • לא להגזים – אם את מייחסת חשיבות לעיצוב השיער היזהרי שלא להגזים עם תסרוקות כלה גרנדיוזיות מידי. הדבר עלול להיראות מצחיק ולעורר גיחוך. תסרוקות כלה מודרניות הן מאד מוקפדות ובעלות מראה אסתטי וטבעי.
  • את מה להדגיש – כפי שנאמר, יש להתאים בין התסרוקת לשמלה ולאיפור. אם את מזמינה שמלת כלה מרשימה במיוחד אל תשקיעי בתסרוקת מיוחדת במינה כי היא עלולה לגנוב את ההצגה מהשמלה ולהיפך. תשומת הלב לשיער עשוי בצורה מיוחדת יסיט את תשומת הלב מהשמלה ושאר המרכיבים ויש לקחת זאת בחשבון.
  • תוספות שיער – אם את בעלת שיער קצר ומעוניינת בתסרוקת מיוחדת יוכל המעצב להוסיף לך שיער עבור האירוע ולהצמיד לשיער אביזרי קישוט יפים שיקנו לשיער מראה מרשים.
  • איפור מקצועי – כמו שאת משקיעה בשיער והולכת למעצב שיער מומחה לכלות, כך עלייך להתחייב גם לנושא האיפור. יש סלוני כלות הכוללים גם את מעצב השיער וגם את המאפרת ואפילו מבחר של שמלות כלה לבחירה. את לא חייבת ללכת לסלון כלות אבל הדבר מקל ומאפשר התאמה מושלמת בין כל השלושה בצורה מקצועית למראה מקסים שיהלום אותך. אם החלטת לעשות איפור מיוחד סדרי את השיער כך שיהיה אסוף על מנת להדגיש זאת.
  • דעי מה את רוצה – גם אם החלטת ללכת למעצב שיער מקצועי מוטב שתגיעי עם כמה רעיונות משלך לפני הפגישה איתו. באינטרנט תוכלי למצוא אין ספור אתרים של תסרוקות כלה שמהן תוכלי לבחור את הסגנונות המתאימים לך ולאופי שלך. הדפיסי את התמונות והביאי אותן למעצב כדי להראות לו מה הכיוון שאת מעדיפה.
  • וטיפ אחרון - ליום החתונה הכניסי כמה סיכות שיער לתיק שלך כדי שתוכלי להצמיד את השיער לראש בזמן הריקודים.
שרון לוי , מעצב שיער מומחה לתסרוקות כלה מזמין אותך להתרשם מעבודותיו באתר ...