יצירת קשר


הבחירה המוצלחת של תסרוקות ערב

את מגיעה לקראת אירוע משמח, חשוב לך להיראות מוקפדת, את נכנסת למספרה ורואה אלפי סוגים של תסרוקות שיער בקטלוגים. לפני שאת בוחרת את תסרוקת הערב שתייצג אותך לפני האנשים החשובים שלך, ותגרפי מחמאות , את צריכה לדעת מספר דברים שימקדו אותך בבחירת התסרוקת. תסרוקות ערב, חשוב לזכור, לא עומדות לבדן - את משלבת אותן יחד עם השמלה שלך, עם האיפור שלך ועם כל הסטייל הכללי שלך.

תסרוקות ערב מתחלקות לשלוש קטגוריות מרכזיות

תסרוקות ערב אסופות, תסרוקות ערב חצי פזורות ותסרוקות ערב פזורות.
חשוב לציין, שככל שהתסרוקת שלך יותר פזורה, כך היא תופסת יותר שטח מהמראה הכללי שלך, ומושכת יותר תשומת לב. לכן, אם את אכן מעוניינת שאנשים רבים ישימו לב לשיער המיוחד שלך, אפשר לבחור תסרוקות ערב פזורות, שאיש לא יוכל להתעלם מהן. יחד עם זאת תסרוקות ערב פזורות משדרות מראה שובבי ומשוחרר.
לחילופין, אם את רוצה דווקא שאנשים ישימו לב לשמלה החגיגית שאת לובשת, כדאי לבחור תסרוקות ערב אסופות, ולצמצם את השטח שהשיער יתפוס. כמו כן, זיכרי כי תסרוקות ערב יותר מגביהות ומבליטות גב שכמות צאוור, כך שאם יש מחשוף שחשוב לך להבליט או עיצוב של השמלה מאחורה שמראה את הייחוד שלה, תסרוקת אסופה היא התסרוקת שמתאימה לך.
כמובן שקיימת גם האופציה האמצעית ששומרת על איזון - השיער אסוף, אולם בסופו הוא פזור, וכך גם תסרוקות ערב וגם מראה השמלה שבחרת תופסות את אותה תשומת הלב.

שילוב אקססוריס בתסרוקות ערב

כמובן שבתוך תסרוקות ערב ניתן לשלב אלמנטים רבים שימשכו את תשומת הלב לשיער שלך, או יתרמו באופן כללי למראה שלך - שילוב של פרחים בתוך תסרוקות ערב יכול לגרום לך להיראות צעירה יותר, ולתרום לסטייל הטבעי שאת מחפשת. מנגד, שילוב של יהלומים בשיער מתאים מאד למי שרוצה להיראות יוקרתית כמה שיותר, בפרט אם מדובר על אירוע מיוחד. בחירת סיכה מיוחדת, תוספות שיער שונות ועוד אלמנטים כאלה ואחרים יכולים לשדרג את התסרוקת פלאים ולהעניק לה מראה מיוחד ומקורי.

שרון לוי מעצב תסרוקות שיער מזה כ 13 שנים, מתמחה בתסרוקות כלה ובהפקות אופנה.