יצירת קשר


תסרוקות כלה - התאמות


תסרוקות כלה הן חלק בלתי נפרד של המראה הכולל של הכלה. מראה הכלה מורכב כמובן מהנתונים הטבעיים שלה כשלנתונים הטבעיים מצטרפים השמלה, האיפור וכל תכשיט שיהיה חלק מהמראה הזוהר הכללי. כאשר בוחרים תסרוקת, יש לחשוב כיצד זו תחמיא לשמלה, כיצד היא תשתלב עם האיפור וכמובן חשוב לזכור שעל הכלה לאהוב את התסרוקת ולהרגיש הכי נינוחה איתה.


נתונים טבעיים

שחושבים על תסרוקות כלה חושבים קודם כל על הנתונים הטבעיים של הכלה. האם יש לה שיער ארוך או קצר, האם השיער מלא או דק וכמובן מתייחסים לצבע השיער והאם הוא מתולתל או חלק. היום ישנה אפשרות לעשות מגוון של תסרוקות כלה עם כל נתון טבעי אותו מביאה הכלה, אך אם הכלה רוצה לעשות משהו מיוחד שאינו בקו הטבעי של השיער, יש להתחשב בו מבעוד מועד. לדוגמה, אם הכלה עם שיער קצר אך היא מעוניינת בשיער ארוך בחתונה, ניתן לעשות תוספות שיער אך יש לקחת זאת בחשבון כדי שמי שמעצב את השיער יוכל להתחשב בכך. אותו הדבר במקרה והכלה צובעת את השיער, את הצביעה לא כדאי לעשות ביום החתונה ויש לתכנן מבעוד מועד את לוח הזמנים הנוגע לטיפול בשיער. הנתונים הטבעיים של כל כלה הם הדבר הבולט ביותר ומנתונים אלו ניתן לצאת ולעצב את השיער.


התאמה לשמלה

לרוב בוחרים את התסרוקת לכלה לאחר הבחירה של השמלה ולכן יש להתאים את התסרוקת לשמלה ולא להיפך. כאשר השמלה מעוצבת עם פתח גב גדול מומלץ לאמץ תסרוקת גבוהה שממבט אחורי יראו את הגב והעורף הנמשך ממנו. כאשר בוחרים בשמלה כפרית מומלץ לשלב תסרוקת שהיא של שיער פזור או חצי פזור שישלים את האוירה. כמובן, ישנן עוד סוגי שמלות רבות וכל מי שיש לו נסיון ביצירת תסרוקות כלה יוכל להמליץ על התסרוקת שמתאימה לא רק לרצון של הכלה עצמה אלא גם לשמלה. לכן בבחירת מעצב השיער מומלץ להגיע עם תיאור כללי של השמלה או לחילופין להגיע עם צילום של איך נראית השמלה אם כבר נעשתה מדידה ראשונית שלה. התסרוקת חייבת להחמיא למראה הכולל של הכלה והתייחסות לשמלה זהו קו מנחה לעיצוב השיער.


הפרטים הקטנים הנוספים לתסרוקת

תסרוקות כלה אינן רק מה עושים עם השיער אלא גם שימוש בתוספות שונות כמו למשל תוספות שיער להפיכת השיער לארוך יותר, צביעת השיער מספר ימים לפני יום החתונה וכמובן ביום החתונה ועיצוב התסרוקת ניתן לשלב סיכות בשיער ואביזרים שונים שהופכים אותו לנוצץ. כאשר מבצעים תסרוקת לחתונה מעצבים כל שערה שתהיה במקום שלה וזוהרת ביותר. לכן, יש להתחשב במראה השמלה, כיצד תיראה הכלה עם האיפור והתסרוקת וכמובן בסופו של דבר הכלה חייבת להרגיש בנוח עם התסרוקת שלה ולהתגאות בה במהלך כל החתונה.