יצירת קשר


תסרוקות ערב, כל מה שרציתן לדעת


תסרוקות ערב, מדוע אנו זקוקות להן?

תסרוקות ערב הינן תסרוקות נשים מטופחות ומושקעות המיועדות בעיקר לאירועים חגיגיים. תסרוקת ערב גורמת לאישה להרגיש מושכת, מטופחת ויפה, והיא נועדה להבליט אותה משאר האורחים באירוע. לא כל תסרוקת תתאים כל אירוע, ולא כל אירוע מצריך תסרוקת ערב, אם כך אין יודעים במה לבחור?
  • אם מדובר באירוע של קרוב, או אירוע שלך, מומלץ ללכת על תסרוקת מיחדת, שתגרום לך להרגיש מיוחדת.
  • באם מדובר באירוע מרוחק, תוכלי להסתפק בתסרוקת קלה, כמו פן מיוחד, על מנת לתת לעצמך הרגשה נעימה ומטופח.
כך או כך, על תסרוקת הערב לגרום לך להרגיש נינוחה ונעימה, והיא אינה צריכה להגביל אותך להתנועע בחופשיות או לרקוד.

המלצות

קיימים מעצבי תסרוקות ערב רבים בשוק, וכולם טוענים כי יבצעו את העבודה בעבורך על הצד הטוב ביותר. אולם, אירועים חשובים אינם מופיעים על בסיס קבוע, ולכ חשוב שתדעי לבחור את מעצב התסרוקות הטוב ביותר בעבורך. הפרמטר הראשון שיכול לסייע לך לבחור מעצב תסרוקות הוא המלצות. נסי לדבר עם חברות או בנות משפחה שעשו תסרוקות לאירועים מסויימים ולקבל מהם המלצות על מעצב שיער טוב. תוכלי גם לנצל את רשת האינטרנט לצורך קבלת המלצות וביקורות. סבירות גבוהה היא כי מעצב שיער טוב, בעל הרבה לקוחות מרוצות, יוציא גם אותך מרוצה מן התוצאה.

יחס אישי

הפרמטר השני החשוב לפני שבוחרים מעצב תסרוקות ערב הוא היחס. לרוב, תוכלי להגיע לתסרוקת ניסיון לפני יום האירוע. במהלך תסרוקת ניסיון זו בידקי את יחס המעצב אלייך ואל המלוות (אם יש). האירוע הוא היום המיוחד שלך, וחשוב מאוד שגם בהכנות במספרה תרגישי מיוחדת ומרוצה. בחרי במעצב שיער המעניק לך יחס טוב, ושאת מרגישה חופשיה בקרבתו. מעצב שיער שמעצב לך ולעוד שלוש אחרות כמוך את השיער בו זמנית לעולם לא יוכל להקדיש את תשומת הלב הרצויה על מנת להוציא אותך מרוצה. הקפידי לבחור במקום שיעניק לך את היחס לו את ראויה.

טיפים לשמירה על התסרוקת

בחרת את מעצב התסרוקות הטוב ביותר בעבורך, והוא העמיד לך תסרוקת יוצאת מן הכלל, איך תוכלו לשמור עליה במהלך האירוע? הנה מספר טיפים לשימור של תסרוקות ערב:
  • השתדלי לחשוף כמה שפחות את שיערך ללחות ולרטיבות. לחות יכולה להרוס תסרוקת בקלות.
  • לאתר גמר התסרוקת השתדלי לא להעביר את היד בשיערך, על מנת שלא לקלק את עיצוב השיער.
  • תסרוקות ערב לעיתים מכילים שילוב של תוספות שיער, פנינים או שזירה של פרחים, השתדלי להמנע ממגע וחיבוק עם קרובים על מנת שהם לא יקלקלו לך את העיצוב.
  • עשי את התסרוקת כמה שיותר קרוב לשעת האירוע, כך הסיכוי כי התסרוקת תהרס יקטן.