יצירת קשר


תסרוקות כלה


אולם, קייטרינג, די ג`יי צלמים. ישנם כל כך הרבה אנשים אשר מעורבים בכל חתונה וכל זוג רוצה שיהיו סביבו ביום המאושר את אנשי המקצוע הטובים ביותר איתם הכי נוח לו לתקשר. עבור הכלה, יום החתונה כולל הרבה התארגנויות שמתחילות בשעות הבוקר ומסתיימות לאחר שאחרון האורחים עוזב את האולם. הכלה עובר בין איפור, התלבשות וגם הולכת למי שמומחה על תסרוקות כלה כשהתסרוקת היא חלק בולט למדיי ביום החתונה וגם התמונות שנשארות לה ולבחיר ליבה כמזכרת. ישנם מקומות רבים שעושים תסרוקות כלה והבחירה של כל אחת לאן ללכת היא אישית. עם זאת ישנם שלושה קריטריונים חשובים לבחירה היכן לבצע את התסרוקות והם בחירה במקום קרוב לבית, לאירוע או לסלון הכלות, בחירה על פי המלצות ותיק עבודות ובחירה לפי חיבור אישי למי שעושה את התסרוקת בפועל.


תסרוקת לכלה קרוב לבית

במהלך יום החתונה עוברת הכלה מספר תחנות, היא מתארגנת לפני החתונה, עושה צילומים וכמובן מגיעה לאולם השמחות או למקום האירוע עצמו. ההתארגנות של הכלה כוללת תסרוקת, איפור, לבוש והתאמות אחרונות של שמלת הכלה. כיוון שישנן משימות רבות שקודמות לחגיגת החתונה עצמה, חשוב לקבוע שההתארגנויות יהיו בין הבית לבין אולם החתונה וזאת כדי לא להתרוצץ הלוך ושוב ולדאוג ללוח הזמנים אותו עלולים לעכב. אף כלה לא רוצה להיות לחוצה ביום החתונה שלה ואחר הדרכים הטובות לעשות זאת היא לבחור לעשות את התסרוקת וההתראגנויות במקום שאינו דורש נסיעה ארוכה מידיי. אגב, גם קרוב לבית ניתן מלצוא מקום לתסרוקת שיש לו המלצות ואליו ניתן להתחבר ברמה האישית.


המלצות ותיק עבודות

ישנם סגנונות שונים של תסרוקות כלה וכל כלה מגיעה עם נתונים טבעיים שונים ועם חלומות משלה איך תיראה ביום החתונה. לתסרוקת יש חלק משמעותי במראה הכללי ולכן כל כך חשוב לבחור מקום שיכול לבצע את הבקשה של הכלה. על אף הנתונים הטבעיים, כל כלה יכולה היום לבקש להיראות שונה לחלוטין בחתונה שלה, למשל כלה שרוצה להנות משיער ארוך תוכל לבקש לעשות תוספות שיער. תוספות שיער משתלבות כחלק שנראה טבעי לחלוטין מהשיער ולכן כל כלה שרוצה בזאת צריכה לברר האם המקום בו היא מתכננת לעשות את התסרוקת מנוסה גם בתוספות שיער. כדי לדעת האם המקום עושה את סוג התסרוקת המבוקשת אפשר להסתכל על תיק העבודות שלו כמו למשל זה שמופיע באתר האינטרנט.


תסרוקות כלה לפי בקשה

כאשר הכלה מגיעה לעשות את התסרוקת של החתונה, היא מתרגשת ונרגשת וחשוב מאד להגיע למקום נעים עם אנשי מקצוע חשובים שיכולים להרגיע את הכלה, לפנק אותה כנדרש ולהפוך אותה למלכה ליום אחד. רק מקום בו הכלה מרגישה בנוח יכול לעשות זאת ולכן חשוב כל כך לראות את המקום לפני שקובעים עליו ולהתחבר למי שהולך ללוות את הכלה לאורך ההתארגנות.