יצירת קשר


תסרוקת כלה המסגרת הכי חשובה ביום החתונה

שיער הוא המסגרת של הפנים שלנו. לכן התסרוקת שלנו ככלות ביום החתונה היא המסגרת הכי חשובה לפנים שלנו. תסרוקת מחמיאה יכולה לשדרג לנו מאוד את ההופעה. תסרוקות כלה נבדלות מתסרוקות אחרות בכך שהן יותר מיוחדות. תסרוקות כלה בדרך כלל נעשות בסגנון של תסרוקות ערב.

כאשר אנחנו בוחרות את התסרוקת שלנו, חשוב שנבחר מעצב שיער שמתמחה בעיצוב של תסרוקות כלה. מעצב שיער שמתחמה בתסרוקות לכלות יוכל לספר אותנו, לצבוע לנו את השיער, לשים לנו תוספות שיער והכי חשוב לעצב את השיער שלנו לתסרוקת מהממת ומקורית. חשוב במעצב השיער שלנו יהיה משיהו שנסתדר אתו טוב. יום החתונה הוא מלחיץ ולא צריך להכניס חוסר נעימות מיותר אליו.

תסרוקות כלה מהוות את הטאץ` האחרון בארגון ההופעה כולה. התסרוקות יכולות להפוך כלה עם שמלה יפה ואיפור מחמיא למשולמת. התסרוקת שלנו ככלות תשפיע על כל ההופעה שלנו וכלן חשוב להתאים את התסרוקת לא רק לשמלה ולאיפור אלא גם לתווי הפני הייחודיים שלנו. למשל עם יש לנו פני עגלגלות מומלץ שנעשה תסרוקת בסגנון קצר יותר כי זה ירזה אותנו. אם יש לנו פנים רזות אז מומלץ שנעשה תסרוקת ארוכה.

התסרוקות תלויות גם במזג האוויר. לא נעשה אותה תסרוקת אם נתחתן בקיץ או לחילופין בחורף. חשוב גם לבדוק שההינומה לא הורסת את התסרוקת. תסרוקות רבות של כלות נהיות יותר יפות כאשר מוסיפים להן פרחים כמו בזר או תכשיטים כמו סיכות שער מיוחדות או נזר. עם השמלה שלנו עם מחשוף גדול יתאים יותר שנעשה תסרוקת שתרים את השיער שלנו ובכך תאריך לנו את הצוואר.

יש חשיבות רבה לגובה של הכלה בעיצוב התסרוקת. אם אנחנו יחסית נמוכות אז שיער ארוך יגרום לנו להיראות קצרות ונמוכות יותר. לעומת זאת שיער קצר ייתן תחושה ואשליה שאנחנו גבוהות יותר ממה שאנחנו באמת. עם אנחנו גבוהות לא בטוח ששיער קצר יחמיא לנו כי הוא ייתן לנו אופי נערי. מומלץ שנתייעץ עם מעצב שיער לא רק בנוגע לסוג התסרוקת אלא גם באורך שבו השיער שלנו צריך להיות.

יש תסרוקות כלה שהן מסודרות לגובהה ויש תסרוקות לכלות שמפזרות את השיער כלפי מטה. אם יש לנו למשל שמלה עם מחשוף גדול בגב ללכת עם שיער יחסית מפוזר יגרום לנו להיראות כלות קלאסיות. לשמלה סגורה יחסית בלי מחשופים גדולים בגב או בחזה תתאים תסרוקת שנאסוף בה את השיער כלפי מעלה.

לסיכום ניתן לומר שכמו שלכל כלה יש את החתן שיהא מעדיפה כך גם לכל כלה יש תסרוקת אחרת המיוחדת רק לה. התסרוקות האפשריות לכלה הן מאוד מגוונות וצריך רק לבחור ולהתאים את התסרוקת שמתאימה לנו.