יצירת קשר


תסרוקות כלה - הסגנון, הסטייל והמראה שיהפכו אותך מכלה למלכה


כל אחת מתכננת את יום החתונה שלה במשך חודשים. לכולנו יש פנטזיות על איזה מין כלות אנחנו נהיה וכולנו רוצות להרגיש ולהיראות כמו מלכות. בשביל להפוך מכלה ממוצעת לכלה ממלכתית אנחנו צריכות להיות מוכנות להשקיע בסגנון, בסטייל ובתסרוקת שלנו.

יש אינספור סוגים של תסרוקות כלה. חשוב שנלך למעצב שיער שנחבר אתו ביחד את התסרוקת שלנו לחתונה שלנו. תסרוקות כלה הן מיוחדות בגלל גודל האירוע ולעיתים גם בגלל גודל ונפח התסרוקת. אנחנו צריכות להחליט אם אנחנו רוצות תסרוקת שתנפח לנו את השיער או שאנחנו רוצות דווקא תסרוקת שתהפוך אותו לדק ועדין יותר.

סוגי קשרים - כל כלה והשיער שלה

לכל כלה יש סנטימנטים שונים לשיער שלה. תסרוקות כלה לא שונות מתסרוקות רגילות במובן שכל אישה אוהבת פחות או יותר את השיער שלה. הקשר תרתי משמר לשיער משתנה אם יש לך שיער חלק, שיער מתולתל או שיער גלי. יש נשים שלא סובלות את השיער שלהן עוד מילדות ויש כאלה שמטפחות אותו מבוקר עד ערב. החתונה שלנו היא הזדמנות מצוינת לתקן קשרים ישנים ולהסתדר עם השיער שלנו.

מעצב שיער מיומן ומנוסה יכול להפוך כל שיער לשיער מלכותי. מומלץ שכאשר אנחנו הולכות למעצב שיער שנסכם אתו על מספר נקודות הקשורות לתחום של תסרוקות כלה:

1. המחיר של התסרוקת. בדרך כלל תסרוקות לכלות הן יקרות יותר.
2. הסגנון של התסרוקת.
3. אם אנחנו רוצות תסרוקת אחת או שתיים.
4. האם כדאי לנו לשים אביזרים בשיער לצד התסרוקת כמו למש נזר.
5. האם התסרוקת מצריכה שינוי בשיער כמו תספורת או צבע.

תסרוקות כלה שהאימהות והאחיות לא יגנבו לנו את ההצגה

חשוב שנתאם עם האימא שלנו ושל החתן שלנו ועם בנות אחרות במשפחה הקרובה שהן לא יבואו בתסרוקת שתגרום לנו להרגיש שהתסרוקת שלנו לא יפה. או שחס ולחלילה הן לא יבואו עם תסרוקת זהה או דומה לתסרוקת שלנו. יום החתונה הוא היום של הכלה. המטרה של תסרוקות כלה היא לגרום לנו ככלות להרגיש הכי יפות והכי מיוחדות. תסרוקות כלה צריכות להיות בעלות איזון- תסרוקות כלה צריכות להגשים לנו את הפנטזיה של התסרוקת שתמיד הייתה לנו ומצד שני הן תסרוקות כלה לא צריכות להיות פרועות מדי או נועזות יתר המידה. חתונה היא אירוע רשמי וצריך שהתסרוקת תשקף זאת.

חשוב מאוד שהתסרוקת שלנו תהיה עמידה בפני הזמן שעובר, הלחות והחום או הקור וגם בפני הריקודים שנרקוד אחרי החופה. הכי חשוב שאנחנו נהיה מרוצות מהתסרוקת שלנו ולא צריך להיות לנו אכפת מה אנשים אחרים אומרים. ברגע שאנחנו נאהב ונרגיש בנוח עם התסרוקת שלנו נשדר ביטחון, כיף והיופי הפנימי שלנו יצא החוצה ויראו כמה אנחנו מאושרות להתחתן.