יצירת קשר


תסרוקות ביום החתונה


התסרוקת של הכלה ביום החתונה הוא חלק בלתי נפרד מההתארגנות ליום החתונה וחלק בלתי נפרד מהאירוע כולו ומהזיכרונות שישארו בתמונות. ישנם מקומות רבים שעושים תסרוקות כלה אך לכל כלה יש את המקום המתאים לה כמו שלכל כלה יש את התסרוקת שמתאימה לה. על מנת לבחור איזו תסרוקת הכי מתאימה לכלה אפשר לבחור בתסרוקת הרצויה לפי מגזינים, להתייעץ עם מי שעושה את התסרוקת (הרי יש לו נסיון גדול בהרבה מזה של הכלה) וכמובן לבצע תסרוקת נסיון לפני האירוע עצמו כדי לדעת שהתסרוקת שתלווה את הכלה אכן עומדת בדרישותיה.

לחפש אחר תסרוקות כלה

בעבר הלא רחוק כל כלה היתה רוכשת לעצמה מגזין אחד או שניים המיועד לכלות ודרכו היתה בוחרת איזו מן כלה היא רוצה להיות. לשמחתנו, היום ישנו אינטרנט ובאינטרנט אפשר לראות שפע של תסרוקות כלה למעשה האינטרנט הוא המגזין של הכלות היום. כל כלה יכולה לדמיין כיצד היא תיראה בחתונה וכמה היא תהיה הכי יפה, הצצה ומבט באינטרנט יוכלו לעזור לכלה לעתיד להחליט איזו תסרוקת מוצאת חן בעיניה. האם היא רוצה לצבוע את השיער באופן מיוחד, להוסיף תוספות לשיער, ללכת עם שיער חלק, מתולתל וכמובן איזה עיצוב היא רוצה לעשות עם השיער. לאחר הבחירה בסגנון העיצוב המועדף, ניתן לגשת למעצב השיער ולהתייעץ איתו כיצד להוציא את החלום אל הפועל.

להקשיב לבעל נסיון

כלה עושה ביום החתונה של תסרוקת פעם אחת (ולרוב תסרוקת נסיון לפני). מעצב שיער עושה בחייו מאות תסרוקות כלה. הוא מכיר את הסגנונות השונים של התסרוקות ויודע לבצע התאמה בין סוג השיער לרצון של הכלה. לאחר בחירת הסגנון המועדף, רצוי לפנות למעצב השיער ולהתייעץ איתו האם התסרוקת הזו יכולה להתאים לכלה והאם המעצב עצמו יכול לבצע את התסרוקת המבוקשת. אם הוחלט על סגנון תסרוקת שמקובל על הכלה והמעצב יכול לבצע אותה, יתכן מאד שכדאי לעשות תסרוקת נסיון שהיא המראה הכללי הצפוי להיראות ביום החתונה.

תסרוקות כלה כנסיון

כדי לדעת איך הכלה תיראה ביום החתונה היא מבצעת פעולות שונות כולל בדיקות מדידה של השמלה, התייעצות עם המאפרת וכמובן שהיא יכולה לבצע תסרוקת נסיון כדי להגיע ליום החתונה כשגם היא וגם מעצב השיער (או המעצבת כמובן) יודעים איך היא תיראה ומה מתאים לה. חלק מהמקומות אשר עושים עיצוב שיער מציעים את התסרוקת נסיון כחלק בלתי נפרד מהתסרוקת הסופית וחלק לא מציעים זאת. אם הכלה הולכת למקום בו מציעים בכל מקרה תסרוקת נסיון, כמובן שמומלץ להשתמש באופציה זו, אך אם המקום אינו מציע באופן גורף תסרוקת נסיון, יתכן מאד כי ניתן לבקש זאת ואפילו אם הדבר כרוך בתוספת תשלום והתשלום אפשר להנות מהידיעה הברורה כי תסרוקת הכלה תהיה לטעמה המדוייק, מומלץ לעשות זאת.