יצירת קשר


טיפים לבחירת תסרוקות כלה


תסרוקות כלה זה אחד הדברים החשובים ביותר בליל החתונה.
על מנת לבחור תסרוקות כלה הולמות מומלץ להתייעץ עם מעצב שיער מקצועי המתמחה בתסרוקות כאלה ואין לסמוך על אנשים לא מקצועיים.
כמו שאתם מזמינים קייטרינג של שף מוכר ומקצועי לאירוע שלכם, כך עליכם לנהוג בכל הנוגע למראה של הכלה, הכולל תסרוקת, שמלה, איפור, נעליים ואביזרים שונים.
במאמר זה נתמקד בבחירת תסרוקות כלה שניתן להתאים אותן לכל אחת על פי מבנה פניה, סוג השיער הטבעי שלה, רצונותיה וכדומה.

6 טיפים לבחירת תסרוקת כלה


טיפ ראשון – עיצוב שיער מקצועי בלבד .
אל תשכחי שעיצוב תסרוקות כלה הוא עניין מקצועי ואל תנסי לעשות זאת לבד או בעזרת חברות טובות, אלא אם כן הן מעצבות שיער מקצועיות. גם המספרה השכונתית לא תספק אותך לאירוע זה ויש למצוא מעצב שיער שהסגנון שלו נראה לך ושאת מרגישה נוח במחיצתו.

טיפ שני – התאמת השיער.
המילה התאמת שיער איננה מובנת מאליה. לא כל מעצב שיער ידע להתאים את השיער שלך למבנה הגוף והפנים שלך תוך התחשבות גם בשמלה שתלבשי באותו הערב והאיפור שתרצי לעצמך. התאמת השיער כוללת גם את הנתונים הטבעיים של הכלה וגם את הרצון שלה ואיך שהיא רוצה להיראות בערב חתונתה, וכל זאת על פי אישיותה ואופייה הייחודיים. יש המעדיפות שיער אסוף בקפידה ואחרות מעדיפות מראה טבעי ופזור בעוד שאחרות יעדיפו שיער מאד מסוגנן ומוקפד. את החיבור עושה המעצב יחד עם הכלה המיועדת ורצוי שהדבר יעשה בתיאום עם מעצב השמלה והמאפרת לאירוע.

טיפ שלישי – היזהרי מהגזמות.
גם את מאד אוהבת שיער עשוי יש להיזהר מעיצוב תסרוקות כלה שיהיו גרנדיוזיות מידי. כיום כבר לא נהוג לעשות זאת והדבר יכול לעורר גיחוך בקרב אורחייך ובני משפחתך.

טיפ רביעי – מה הדגש בהופעה
כדי להיראות טוב יש לשלב בין השמלה, השיער והאיפור, אבל אי אפשר ששלושת המרכיבים הללו יהיו בולטים יתר על המידה. יש לבחור מרכיב אחד שיהיה המוביל וששאר המרכיבים יתמכו בו. כך שאם את מעוניינת באיפור דרמתי במיוחד אל תסתירי אותו עם תסרוקת מיוחדת ביותר ולהיפך. וכך גם לגבי השמלה. שמלה מאד מיוחדת צריכה להיות מובילת המראה שלך בערב, אבל למי שלובשת שמלה צנועה יותר יש מקום להתייחס לשיער כאל האלמנט המוביל.

טיפ חמישי – לבעלות שיער קצר
מי שאוהבת שיער קצר אין שום בעייה לבחור תסרוקות כלה לערב החתונה. אין חוק האומר כי כלה צריכה להיות עם שיער ארוך ואין שום צורך להאריך אותו עם תוספות שיער אם את לא מעוניינת בכך.
ניתן לעצב שיער קצר לאירועים מיוחדים כדוגמת חתונה באופן שיהלום את פני הכלה ויאפשר לה להיראות כפי שהיא אוהבת בקצר.

טיפ שישי – בחירת המעצב/ת
בחירת מעצב/ת ליום הנישואין הוא עניין רציני ועלייך להיות בטוחה שאת בידיים אמינות המתאימות לאופי שלך ולרצונות שלך.

מקווה כי מתוך הטיפים הנ"ל תזכרי לפחות 2-3 שיוסיפו לך כדי שתוכלי לבחור את התסרוקת שלך ממבחר תסרוקות כלה שתיוודעי להן...