יצירת קשר


תסרוקות ערב מראה מיוחד


תסרוקות ערב בצו האופנה

מראה, עיצוב , גוון וסידור השיער שלך חשובים לך בכל יום ובעיקר ביום שבו יש לך אירוע מיוחד.
כיום תסרוקות ערב , הפכו למשהו חובה "בארגון הראש שלך" לפני אירועים חשובים בחייך.
שנות הניסיון , המגע המקצועי והעין היצירתית והאומנותית של שרון הוכחו בסירוק של אלפי נשים וכלות לאירועים שונים.
מאחר ושיערך , הינו חלק מהמראה שלך, שרון מתמחה בהתאמה של התסרוקת הן לאישה והן לאופי האירוע. בתסרוקות הערב האופנתיות והעכשוויות ייתן לך, שרון, מראה התואם ומדגיש את מבנה וגוון פנייך , נתוני השיער גווניו ומרקמו בהתאם להעדפותייך האישיות.
שרון מקפיד בעבודתו המקצועית להתאים את התסרוקת גם למקום האירוע ולתנאי מזג האוויר : אירועי גן הרוויים בלחות או אירועי אולם ממוזגים ובעלי תאורה מיוחדת, וגם לתת לך מראה משלים לבגד שבחרת לאירוע.
לעיצוב שיער רענן, טבעי, מלא ברק ובעל נפח ועיבוד נכון ומקצועי , משתמש שרון בשיטות עבודה ובכלים מהמתקדמים ביותר: בייבליס, מחליק, פן מעוצב , תוספות איכותיות ואביזרי אופנה ייחודיים.
מגוון סגנונות האירוע מאפשר לך, לבחור את אופי התסרוקת, לדוגמה :כנסים, נשפים, טקסים , ניתן לעצב תסרוקת ערב דרמתית, משוכה עם או בלי תוספות ואביזרי אופנה.
אירועי חברה, כדוגמת: קוקטייל עסקי, קוקטייל חברים, אירועי צהריים, טקסים רשמיים , דרושה תסרוקת ערב קלאסית, מעוצבת בקו נקי , אסוף /גולש , או בשילוב של הקווים, שובב/קלסי, אסוף קלסי/ שובב, אסוף קדימה/פזור מאחור ועוד...
אירועים משפחתיים: חתונה, אירוסין, בר/בת מצווה , בריתות, את יכולה להיות בעיצוב הקלאסי המעודן ואסוף או בעיצוב השובב, הפרוע, הטבעי והפזור...
תבחרי... התסרוקות ערב של שרון יתנו לך את האפשרות לבחור איך היית רוצה להרגיש באירוע המיוחד שלך...

תסרוקת ערב אצל שרון לוי

שרון לוי הוא אמן תסרוקות ובעל וותק בעיתוב שיער בעיקר לתסרוקות כלה מזה כ 13 שנה. הקו האופנתי של שרון הוא עדכני ועכשווי, צעיר ורענן.
זה הזמן שלך לפנות לשרון לוי לפנק את השיער שלך בתסרוקת ערב חדשנית אשר תתן לך את התחושה הבטוחה לערב מלא בהתרגשות.