יצירת קשר


נשירה עונתית – מאוקטובר ועד דצמבר


קמים בבוקר ומוצאים את הכרית שלכם מלאה בשערות? כנראה שאתם סובלים מנשירה. ככול הנראה מדובר בנשירה עונתית. חילופי העונות בחודשים אוקטובר ועד דצמבר זו התקופה בה אנו סובלים מנשירה. אז לפני שאתם נלחצים, יש לנו מספר עצות עבורכם.

למרות שבחודשי הסתיו קיימת נשירה טבעית מסיבות עונתיות, רצוי לערוך ביקור אצל רופא העור ולשלול בעיה בריאותית או גורמים נוספים כמו תזונה לקויה, דיאטה חריפה, לחץ וסטרס שמאיצים את הנשירה- בריאות בראש ובראשונה.
חשוב לתת את הדעת על תופעת הנשירה העונתית על מנת למנוע את האצת התופעה גם מעבר לחילופי העונות, ומניעת הידלדלות השיער ופגיעה בזקיקי השערה באופן בלתי הפיך.

בתקופה זו חשוב לחזק את שורשי השיער ולהעשיר אותו באבץ, ברזל, ויטמינים ומינראלים נוספים על ידי שימוש במוצרי טיפוח לשיער. חברות הקוסמטיקה פיתחו סדרות טיפוליות של מוצרי טיפוח לשיער המסיעים בהפחתת התופעה של נשירה עונתית ומעניקות לשיער "זריקת עידוד" בתקופה בה הוא נחלש.

ישנם שלושה סוגי מוצרי טיפוח לשיער ותכשירים מקובלים: שמפו להפחתת תופעת הנשירה, טיפול במסכה או אמפולה לחיזוק שורשי השיער ויצירת הזנה חיונית, ותכשיר למריחה על השיער ללא שטיפה, המיועד לרוב להשלמת הטיפול.

מומלץ להשתמש בשמפו הממריץ את מחזור הדם בעור הקרקפת ומעשיר את שורשי השיער בחומרים להם הוא זקוק, באמפולות וסרום לטיפול משלים, זאת עד שמסתיימת תופעת הנשירה העונתית. לאחר מכן אפשר לחזור ולהשתמש בשמפו ובמוצרי הטיפוח לשיער כמו מסכה, קרם עיצוב וסרום בהם אתם רגילים להשתמש.

חשוב לזכור שמוצרי הטיפוח הקוסמטיים אינם מטפלים "בשורש" הבעיה, אך בהחלט נותנים פיתרון מקצועי ויעל כטיפול מונע ומשמר מובילים לתוצאות טובות והצלחה גבוהה אצל נשים וגברים כאחד.