יצירת קשר


תסרוקות כלה, אל תזלזלי בחשיבות השיער


סוגי תסרוקות כלה

מזל טוב, הרגע לו חיכית כל חייך הגיע! את מתחתנת... בנוסף לסידורי הפרחים, הרב, האולם, הדי ג`י, שמלת הכלה והנעליים, עלייך גם לבחור תסרוקת שתהלום אותך ביום החתונה. תסרוקת כלה היא משהו שלא ניתן לזלזל בו. תסרוקת טובה יכולה להגרום לך להיראות קורנת, יפה ובמייטבך, ואילו תסרוקת פחות טובה יכולה לגרום לך לאכזבה והרגשה לא טובה ביום החשוב בחייך. אספנו עבורך את כל המידע לו את זקוקה לפני שתבחרי תסרוקת המתאימה לך. ישנם שלושה סוגים עיקריים של תסרוקות כלה:

  • תסרוקת אסופה: תסרוקת המתאימה בעיקר לכלות המעוניינות להדגיש את תווי הפנים, ולהדגיש את האיפור.
  • תסרוקת חצי אסופה, המתאימה לאלו המעוניינות בנוחות יחד עם שובבות.
  • תסרוקת פזורה לגמרי, לאילו המעוניינות במראה טבעי יחסית ורענן.

הכנות השיער לקראת המאורע

לפני שתבחרי את מעצב השיער אשר יעצב לך את התסרוקת תגשי לפגישת ניסיון, בו יציע לך מעצב השיער מספר אופציות מהן תצטרכי לבחור אחת ליום האירוע. נוסף על התסרוקת ינחה אותך מעצב השיער במספר פרטים שאותם תצטרכי לבצע על מנת להפיק את התסרוקת בצורה המייטבית משיערך. תסרוקות כלה קל יותר לבצע על שיער ארוך, לכן יכול הספר להנחות אותך לא לגזור את שיערך עד אחרי החתונה.

נוסף על כך, ינחה אותך מעצב השיער להקפיד על תזונה נכונה ועל ויטמינים וטיפול בשיערך, על מנת לגרום לו להיראות במייטבו ביום החתונה.

את הצבע בשיער מומלץ לחדש ולרענן כמה ימים לפני האירוע, כך שבמידת הצורך תמיד יהיה ניתן לשנותו.
תסרוקות כלה, טיפים לבחירת התסרוקת שמתאימה לך

אז איך תוכלי לבחור מבין מגוון גדול של תסרוקות כלה את התסרוקת המתאימה לך ביותר, להלן מספר טיפים שיסייעו לך בבחירה:
  • התאימי את התסרוקת לפנים: באם מבנה הפנים שלך צר, רצוי לא לבחור בתסרוקת אסופה באופן מלא, באם מבנה הפנים שלך רחב יותר, אל תתפתי להשאיר את שיערך פזור כולו.
  • התאימי את התסרוקת לכלה: התסרוקת חייבת לתאום את אופי שמלת הכלה שבחרת. אם בחרת בשמלת כלה בעלת אופי משוחרר וטבעי יותר, השתדלי לעצב את שיערך בדיוק באותו הקו.
  • להעיז ולהתחדש: זה הוא הטיפ החשוב ביותר ליישום. זה יום חתונתך, זה הזמן הטוב ביותר בעבורך להעיז, להתחדש ולהרגיש הכי טוב שאפשר.

כיצד לבחור מעצב תסרוקות טוב?

אז אחרי שבחרנו את התסרוקת נותר רק לבחור את מעצב השיער. קיימים בשוק הרבה מעצבי שיער לתסרוקות כלה, כך תבחרי את הטוב ביותר בעבורך:
  • יחס: הקפידי לבחור במעצב שיער שמעניק לך יחב חם, ונותן לך להרגיש הכי טוב שאפר, אחרי הכל זה הוא יום חתונתך, את צריכה לחוש ולהרגיש בנוח לכל אורכו.
  • המלצות: הקפידי לבחור מעצב שיער בעל המלצות, כך יקטנו הסיכויים כי תתאכזבי.