יצירת קשר


איפור כלות

איפור כלות חייב להתאים לתסרוקת שלך. איפור ותסרוקת הם שני דברים מכריעים במראה הכללי של הכלה ומשתלבים יחד.
שרון לוי, מעצב תסקוקות כלה למעלה מ-15 שנים, עובד בשיתוף פעולה פורה עם מאפרת כלות מהשורה הראשונה כדי שאת הכלה תוכלי להיות מושלמת בערב המיוחד שלך.

שרון לוי מציע חבילת הכל כלול לכלה. אנשי מקצוע איכותיים שעובדים על המראה שלך בצורה הכי מנוסה ומעניקים לך את המראה האולטימיטיבי. איפור כלות + תסרוקת + פדיקור + מניקור ובקיצור פינוק מושלם בעלות של 1,900 ש"ח .

איפור כלות

נקודות שעלייך לזכור כשאת באה לבחור מאפרת כלות

האם המאפרת מגיעה עד אלייך למקום ההתארגנות?

היום הגדול טומן בחובו המון מתיחות ולחצים. לא תרצי גם להתרוצץ ממקום למקום באותו יום. עדיף שתתמקמי במקום התארגנות אחד ולשם יגיעו נותני השרות. המאפרת צריכה להיות נכונה להגיע למקום שלך.

האם המאפרת מאפשרת לך איפור ניסיון

איפור הניסיון למעשה מאפשר לך לבחון את טיבו עוד לפני שתסגרי על מאפרת ליום הגדול. הימנעי מהפתעות ביום החתונה... דעי מה מצפה לך.

מה סגנון האיפור המועדף עלייך ואם הוא תואם את תיק העבודות שלה

איך הגעת לאותה מאפרת? דרך האתר? מה הרשים אותך? בוודאי שראית תמונות של כלות לשעבר של אותה מאפרת, עבודות קודמות שלה. ראי כמה שיותר ובחני את מי שהעבודות שלה הרשימו אותך הכי הרבה.

האם היא מומלצת?

גם לאחר שבחרת את זו שנראית לך הכי מתאימה, שאלי עליה, חקרי באילו תכשירים היא משתמשת, האם היא אדיבה מספיק כדי לאפשר לך להיפתח ולומר את הדברים שראוי לתקן באיפור שלך, אם אהבת אותו או לא.

איפור כלות הוא המשלים למראה השיער שלך, חשוב שתשקיעי בו.