יצירת קשר


תסרוקות ערב


תסרוקת ערב מיוחדת המותאמת רק לך

מתוכנן לך אירוע ערב בקרוב? המקום שבו תוכלי להבליט את הייחוד שלך ולצעוד בין האורחים בביטחון.

שרון לוי, מעצב שיער לתסרוקות ערב

ייעץ לך באופן מיוחד, איזו תסרוקת תהלום אותך ותדגיש את היופי שבך באירוע .תסרוקת הערב שלך הולכת לשנות את מראה פנייך ואיך שתיראי באירוע.
  • התסרוקת שלך חייבת להיות מותאמת לשמלה שתלבשי, בין אם המחשוף מקדימה או בגב - תסרוקת הערב תהיה שונה שרון לוי יסייע לך לשלב אותה בצורה הטובה ביותר למראה הכללי שלך.
  • תווי פנייך ואורך הצאוור גם הם מהווים נקודות שיש לתת עליהן את הדעת בבחירת תסרוקת הערב שלך על ידי מעצב השיער שלך.
אירועי ערב חשובים, אירועים משפחתיים, אירועי תרבות, או ארוחת ערב חשובה מחייבים אותך לעמוד בסנדרט של רישמיות הדורשת המון תשומת לב לתסרוקת שתלווה אותך במשך כל הערב ותתן את המסגרת היפה ביותר לפנים שלך.

סוגי תסרוקות ערב

כל תסרוקת ערב היא שונה מאחרת. גם אם ראית בקטלוג תסרוקת שאהבת ואת רוצה אותה עלייך, היא תיראה שונה מאישה לאישה. חשוב שמעצב השיער שלך יבין את הכיוון הכללי שאת רוצה להיראות בו.
תסרוקת אסופה מגביהה אותך, פותחת את המראה של פנייך החוצה ויוצרת רושם קצת שמרני אבל גם אצילי מאוד. תסרוקת ערב פזורה נותנת מראה שובבי ומשוחרר.

שרון לוי מעצב שיער לתסרוקות ערב ייעץ לך איזו תסרוקת ערב תייחד אותך ותשלים לך את ההופעה הכללית. לכל תסרוקת ערב שתבחרי תוכלי להשתמש בתוספות שיער, אביזרים שיוסיפו לך את החן ויגרמו לך לגרוף מחמאות.

שרון לוי, מעצב תסרוקות ערב, מגיע עד אלייך למקום ההתארגנות שלך.

כדי להיראות יפה את צריכה להיות עירנית ורגועה. לא כדאי שתתרוצצי מקום למקום בין נותני השירות שמכינים אותך לאירוע. שרון לוי נותן לך לבחור מהיכן תרצי לצאת מוכנה ככלה לאירוע, ויגיע עד אלייך כדי להכין את תסרוקת הערב המושלמת שלך.

רוצה תסרוקת ערב מושלמת? שרון לוי, מעצב שיער וותיק בקו חדשני ואופנתי.

רוצה להתאים את התסרוקת ערב לאיפור שלך? לאיפור ערב