יצירת קשר


סתיו 2015 – הטרנדים בעולם התסרוקות לכלה


האופנה משתנה ומתחדשת מדי עונה - זה בא לידי ביטוי בתחום הבגדים, בתחום האיפור וכמובן, גם בתחום עיצוב השיער. על תחום עיצוב השיער והטרנדים שמלווים אותו יש דגש מיוחד בעיקר כאשר מדובר בנושא של תסרוקות כלה. כל כלה רוצה להתהדר ביום החשוב והמרגש ביותר בחייה בתסרוקת עדכנית ומחמיאה, אשר תאפשר לה להיראות ולהרגיש כמו נסיכה מהאגדות ולא פחות מכך.

בכדי ליהנות מתסרוקת מחמיאה ועדכנית, על הכלה לעתיד להקפיד ולבחור את אותו מעצב שיער אשר יהיה אחראי ליצור עבורה את התסרוקת. רק מעצב שיער מקצועי ומוכשר יהיה בעל היכולת ליצור תסרוקת שהיא יצירה מחמיאה ויפה לכל עניין ודבר.

כלות אשר מעוניינות לגלות מעורבות בבחירת התסרוקת הזאת, תוכלנה לעשות שיעורי בית בטרם הן מגיעות אל המעצב ולהתעדכן באמצעות מגזינים ואתרים ייעודיים לגבי הטרנדים הפופולאריים ביותר בתחום של תסרוקות לכלה. כלה שמגיעה למעצב עליו היא סומכת, כשהיא יודעת מה היא רוצה, תוכל להיות רגועה בידיעה שהיא הולכת להיות מרוצה מאוד מהתוצאה.

מה הם הטרנדים של תסרוקות כלה?

כאמור, לאורך השנים טרנדים בעולם של תסרוקות כלה הופיעו, עזבו ולעיתים גם חזרו במתכונת מחודשת. במידה ואת מתחתנת בקרוב ומעוניינת להכיר את הטרנדיים העכשוויים, תוכלי לנצל את הנגישות האינטרנטית למידע ולהכיר את כל הטרנדים. בין הטרנדים העכשוויים ניתן לציין את טרנד הרטרו. כן - התסרוקות משנות ה-50 וה-60 חזרו ובגדול! אם אתן מעריצות של אווירת הוודסטוק ובא לכן סטייל שכזה, זאת ההזדמנות שלכן להיות גם נוסטלגיות וגם עכשוויות ועדכניות. כמובן, גם תסרוקות קצת יותר מורכבות המשלבות בתוכן מיני אלמנטים כגון סיכות פרחים מיוחדות, נחשבות מבוקשות בעולם תסרוקות הכלה.

גם הסגנון הכפרי מככב ברשימה של תסרוקות כלה אופנתיות. כידוע, לפעמים האלמנטים הכי יפים נמצאים דווקא בדברים הפשוטים. תסרוקת בטרנד הכפרי היא תסרוקת בעלת מראה "מרושל", טבעי ורך, אך עם זאת אסתטי מאוד ומושך. הטרנד הכפרי מאפשר להקנות מראה זוהר, מבלי ליצור תחושת "מלאכותיות" ועיבוד יתר של השיער. בדרך-כלל, בסגנון הכפרי נהוג לשלב סיכות קטנות ועדינות, או סרט לשיער שישלים את המראה הרך.

לבחור בתסרוקת שמשקפת אותך

רשימת הטרנדים היא ארוכה ומאוד חשוב שלצד השמירה על העדכניות, גם תבחרי בתסרוקת אשר תחמיא לך ותשקף כהלכה את האישיות שלך. הרי בסופו של דבר, ביום החתונה שלך הדבר הכי חשוב הוא שתרגישי טוב עם עצמך ותהיי שלמה עם המראה שלך.