יצירת קשר


טיפים לכלה ביום החתונה


כל כלה לחוצה מאוד ביום החתונה שלה. כלות רבות לא יודעות איך להתארגן נכון ליום הכללות שלהן. כלה אשר רוצה להיראות יפה בחתונה שלה וגם לשמוח ביום זה (ולא לבלות אותו בחרדה ולחץ) יכולה לשכור צוות של מאפרת מקצועית ומעצב תסרוקות שיעזרו לה להיות רגועה יותר ויפה יותר. כלות רבות יכולות להיראות מעולה בעזרת איפור נכון והתאמה של התסרוקת למבנה הפנים שלהן. השקעה בעיצוב המראה של כלות תגרום להן להרגיש מיוחדות יותר וחשובות.

אז הנה מספר טיפים כדי שתוכלי להיראות במיטבך:

טיפ 1: מתאימים את התסרוקת לכלה

כך למשל כלה שיש לה פנים רזות ושיער קצר צריכה איפור ותסרוקת מסוג שונה מאשר כלה שיש לה פנים עגלגלות יותר ושיער ארוך. התאמה אישית של האיפור והתסרוקת לאופי, לטעם ולמראה הייחודי של כל כלה יהפכו אותה למאושרת ויפה יותר ביום החשוב בחייה.

טיפ 2: הכי חשוב זה התחושה שלך!

יש הרבה מאוד פרטים שונים שכל כלה צריכה לשים לב אליהן כאשר היא מתארגנת ביום חתונתה. כל כלה צריכה להיראות טבעי ולהרגיש בנוח עם המראה שלה. תסרוקות לכלה יכולות לכלול שיער אסוף או שיער פזור. התסרוקות יכולות לכלול צביעה של השיער לגוונים ולפסים והן יכולות לכלול שזירה של פרחים או שיבוץ של אבני חן. אבל בראש ובראשונה מה שחשוב זה מה יגרום לך להרגיש הכי יפה והכי נוח. לכן חשוב לעשות את עיצוב שיערך עם מעצב מקצועי שנוח לך אתו.

טיפ 3: האם כדאי ללכת לסלון כלות? כמובן!

כלה אשר רוצה להרגיש כמו מלכה ביום החתונה שלה חייבת להרשות לעצמה להתפנק ביום המיוחד הזה. ביקור במתחם של סלון כלות ביום החתונה יכול לאפשר לכל אישה לחוות את כל החתונה ואת כל יום הכלולות באופן מלכותי וקסום. בסלון הכלות הכלה תזכה ליחס אישי ומפנק ולטיפולי יופי שונים. יש סלוני כלות שמציעים לכלות שמבקרות בהן שירותים כמו איפור, עיצוב שיער וגם שירותי מניקור ופדיקור. כאשר הכלה מרגישה שהיא יכולה להיראות בדיוק כמו שהיא רצתה וחלמה היא יכולה להיות משוחררת יותר ומאושרת יותר.

אז אם נסכם, חשוב להתאים את העיצוב של השיער ושל האיפור של הכלה לעיצוב של השמלה שלה. ככל שהפרטים השונים במראה של הכלה יהיו מותאמים יותר אחד לשני כך היא תראה יפה יותר ומיוחדת יותר. עיצוב איכותי והשקעה בפרטים הקטנים יוכלו לאפשר לכל אישה להיראות מעולה ולהרגיש רעננה ביום החשוב ביותר בחייה הבוגרים והעצמאיים.