יצירת קשר


המלצות וטיפים לשימוש בפן


יש הרבה מהאמת במשפט המוכר "שיער הוא עטרת ראשה של האישה". כחלק מכך, רוב הנשים משקיעות מאמצים רבים בכדי לטפח את שערן ולדאוג שאותה "עטרת" תראה הכי טוב שרק אפשר. ישנן דרכים רבות אשר מסייעות לכל אישה לטפח ולשמור על השיער, בין היתר: מגוון תכשירים וקרמים מסוגים שונים אותם ניתן לרכוש בסופרים, ברשתות הפארם ובבתי המרקחת, ביקור תקופתי אצל מעצב השיער לצורך תספורת או תסרוקות ערב מיוחדות ודרך נוספת היא שימוש במכשירים חשמליים שונים אשר מאפשרים ליצור תסרוקות מגוונות. בין המכשירים הבולטים המיועדים עבור עיצוב השיער ניתן לציין את מחליק השיער הקרמי ואת מכשיר הפן - אותו יש לכל אחת מאתנו בבית.

כמובן, שבכדי ליהנות משיער יפה ומטופח זה לא מספיק שיהיו ברשותנו כל אותם אמצעים אשר יסייעו לנו בכך, אלא חשוב לא פחות לדעת כיצד להשתמש באותם האמצעים. כחלק מכך, אם יש לכן מכשיר פן בבית, ההמלצה היא כמובן לדעת מה ניתן לעשות עם המכשיר וכיצד ניתן לעשות זאת.

מייבש את השיער

למכשיר הפן יש שם נוסף – מייבש שיער, שם זה מעיד כמובן על הפונקציונאליות הבסיסית של המכשיר. הפן פולט אוויר חם בעוצמות שונות ובאמצעותו ניתן לייבש את השיער לאחר חפיפתו.

מחליק את השיער

נשים רבות אוהבות גיוון בכל מה שקשור לשיער שלהן. באמצעות מכשיר הפן ניתן להחליק את השיער ולאפשר גם לנשים בעלות שיער מתולתל או גלי ליהנות משיער חלק. כך שאם אתן מחפשות רעיונות לאחת מאותן תסרוקות ערב מחמיאות - החלקת השיער באמצעות מכשיר הפן בהחלט יכולה להוות מענה לדרישותיכן.

סלסול השיער

מכשיר הפן מגיע במקרים רבים עם תוספות שונות שאחת מהן היא הדיפיוזר. הדיפיוזר מתחבר למכשיר הפן ומאפשר לסלסל את השיער. כך שאם אתן נמנות על בעלות השיער המתולתל ואתן מעוניינות לעצב את התלתלים בצורה יפה ומחמיאה, אותו דיפיוזר הוא בהחלט פריט חובה עבורכן.

בחירת מכשיר הפן

כאמור, למכשיר הפן יש מגוון רחב של שימושים שונים. בכדי ליהנות בצורה הטובה ביותר, חשוב לבחור את המכשיר בקפידה ולהתאים אותו לשימושים העיקריים אותם אתן מייעדות לו. אם לדוגמא, השימוש העיקרי של מכשיר הפן הוא יצירת תסרוקות ערב מרשימות, חשוב שתבחרו מכשיר איכותי עם אביזרים נלווים מתאימים. אם השימוש העיקרי הוא לצורך נסיעות, כדאי לרכוש מכשיר פן קומפקטי שיהיה נוח לנשיאה והעברה ממקום למקום.