יצירת קשר


תסרוקת כלה בסגנון הוינטאג' הרומנטי

אין הרבה רגעים מרגשים בחיים כמו ערב החתונה, ולכן ברור למה כל אישה הייתה רוצה לעשות כל מה שהיא יכולה כדי להיות הכלה הכי יפה שיש. עוד הרבה לפני שמנסים לבחור תסרוקת כלה הולכים לראות שמלות, נעליים ואפילו חושבים על האיפור, כי כל הדברים האלה ביחד קובעים איזו הופעה תהיה לכלה ביום חתונתה. תסרוקות כלה זה אחד מהדברים שבהם יש הכי הרבה גיוון, וזה נובע לא רק בגלל שלכל אישה יש שיער אחר אלא גם מכך שהאופנות באות, חוזרות ומתחלפות. לכן אפשר להבין כל אישה שחושבת, בין היתר על תסרוקת כלה שתוכל להתאים לה, ואכן לא כדאי להשאיר את ההתעסקות בנושא הזה לרגע האחרון.

איך לבחור את התסרוקת המתאימה?

כשמדברים על תסרוקת כלה חשוב להבין תחילה בין הסגנונות השונים, כי מצד אחד יש תסרוקות כלה שהן יותר שמרניים, שייכות לסגנון הוינטאג' הרומנטי אך יש גם תסרוקות כלה מודרניות מאוד. לכן כל אישה צריכה לנסות לבחור איזו תסרוקת כלה תתאים לה, ועל מנת שאפשר יהיה לקבל את ההחלטה הנכונה מאוד מומלץ לעשות מספר חזרות וניסויים. אומנם זה נכון שמי שעוסק בתחום הזה יידע להמליץ לכל אישה איזו תסרוקת תתאים לה יותר, אך בסופו של דבר אין כמו מראה עיניים. לכן כל כלה שמתלבטת בין תסרוקת רומנטית ועתיקה יותר ובין תסרוקת מודרנית צריכה גם לעשות לפחות יום אחד של ניסיון כדי לבחור בין שתי האפשרויות.

איך לבחור את בעל המקצוע

בין אם הכלות בוחרות תסרוקות כלה בסגנון וינטאג' ובין אם הן בוחרות סגנונות מודרניים יותר, אין ספק שכדאי גם לשים לב בידי מי מפקידים את המשימה. כלומר, לא כל מעצב שיער עוסק בתחום של תסרוקת כלה ולא לכל אחד יש ניסיון בנושא הזה, כך שכדאי מאוד לבדוק כל מה שאפשר אודות מעצב השיער שאליו חושבים לפנות. הרעיון הוא אומנם לפנות אל מעצב מוכשר ונמרץ אך אם אין לו שנים של ניסיון בתחום של תסרוקת כלה לא בטוח שהוא יוכל לתת שירות מספיק טוב. לכן מומלץ לראות קטלוגים שונים של תסרוקות שהוא עשה בעבר וכך לבחור את האדם המתאים.

כמה צריך לשלם על תסרוקות כלה?

תסרוקת כלה זו עוד הוצאה כלכלית על החתונה, וכולנו יודעים שלעשות חתונה בישראל זה לא דבר זול. עם זאת, כדאי לדעת שזו גם לא הוצאה כלכלית גדולה מידי, כי זה מאוד תלוי לאיזה מעצב שיער פונים. אומנם זה נכון שיש כלות שמוציאות כבר כל כך הרבה כסף על החתונה שלהן עד כי הן שוכחות בכללה לשאול כמה תעלה להן תסרוקת כלה מסוימת. עם זאת, בהחלט כדאי להתייחס לכל הנתונים האלה כי אין סיבה לשלם מחירים מופקעים.