יצירת קשר


טיפוח השיער בקיץ

עונת הקיץ מזכירה לנו בדרך כלל חופש, ים ולא מעט שמש, אך כולנו יודעים שהיא מביאה איתה גם לא מעט צרות. יש מי שמזיע בצורה מוגזמת ולכן לא אוהב את הקיץ ותמיד מחפש מזגנים ויש מי שהשיער שלו רגיש מאוד לתנאי מזג האוויר. האמת היא, שהשיער שלנו צריך להתמודד עם תנאים לא פשוטים בכלל, ולכן חשוב להכיר כמה כללים של טיפוח השיער בקיץ. כשמדברים על טיפוח השיער בקיץ מדברים למעשה על היכולת להתמודד עם הלחות, עם החום, עם השמש וגם עם שינויי הטמפרטורות שאיתם אנחנו צריכים להתמודד, כי כל רגע אנחנו יוצאים לחום או נכנסים למזגן.

חפיפה על בסיס קבוע

לגבי השאלה האם צריך וכדאי לחפוף את השיער כל יום אין תשובה אחת ברורה, שכן לכל איש מקצוע בתחום הזה יש דעה אחרת. יש מי שטוען שחפיפה מוגזמת עלולה להזיק לשיער ולהחליש אותו, אך רוב המומחים שמדברים על טיפוח השיער בקיץ מדברים, בין היתר, על חפיפה יום יומית. מה שכן, צריך לקחת בחשבון את העובדה שיש להשתמש רק בשמפו המיועד לכך שכן לא כל החומרים נועדו לשימוש יום יומי. טיפוח השיער בקיץ דורש מאיתנו תשומת לב מלאה אך חשוב לשים לב לכל הדברים האלה כי בסופו של דבר רואים על השיער מהר מאוד אם לא השקענו בו ואם הזנחנו אותו בקיץ.

מסיכה שמוסיפה לחות

אחת מהתופעות שלא קל להתמודד איתן בקיץ, זה החום שלעיתים עלול ליבש מאוד. זה לא משנה איפה בארץ אתם גרים והאם האזור שלכם לח או יבש, כי בכל מקרה במסגרת טיפוח השיער בקיץ כדאי גם לעשות שימוש מידי פעם במסכה לשיער. מסיכה לשיער יכולה להוסיף לחות ומינרלים שעלולים להיות חסרים לשיער בגלל תנאי מזג האוויר, כך שלא כדאי לוותר על זה. שימו לב לפני שאתם עושים את המסכה שאתם מבינים בדיוק את הוראות השימוש, כי יש מסיכות שניתן להשתמש בהן על בסיס יום יומי ויש כאלה שעדיף לעשות בהן שימוש רק פעם בשבוע. טיפוח השיער בקיץ בעזרת מסכות תמיד יכול לשפר את איך שהשיער נראה וזו השקעה שכדאי לעשות.

מה עושים עם הקצוות?

כולנו מכירים את התופעה של קצוות מפוצלים, וכשמדברים על טיפוח השיער בקיץ יש לקחת בחשבון גם את הנושא הזה. ראשית, כדאי לסרק את השיער מאוד בעדינות כי בקיץ הוא הרבה יותר רגיש ושביר, ושנית, כדאי להשתמש בטיפות סיליקון שניתן למרוח על קצות השיער. זה תמיד יכול לחזק אותו וגם לשפר את המראה שלו, כך שאתם תראו שאם תקפידו על זה השיער ייראה טוב יותר. טיפוח השיער בקיץ זו גם יכולה להיות הנאה גדולה כי בסופו של דבר רואים את התוצאות והשיער נראה נהדר.

שרון לוי מעצב תסרוקות שיער מזה כ-13 שנים, מתמחה בתסרוקות כלה ובהפקות אופנה.