יצירת קשר


תסרוקות כלה – טרנדים עדכניים לשנת 2015


תסרוקת הכלה היא אחד המרכיבים החשובים ביותר של יום החתונה

ביום חתונתה, הכלה היא מרכז העולם. אין אדם חשוב יותר ואין מקום משמעותי יותר מהכלה ומהחופה כאשר הכלה נכנסת אליה. הכלה עצמה נמצאת ביום המשמעותי והמרגש ביותר של חייה, בסופו של תהליך ארוך ומתיש שבו היא תכננה כל פרט ופרט מהיום המרגש הזה, עד להגעה אליו בסופו של דבר. אבל הכלה עצמה היא פרויקט בפני עצמו ביום חתונתה, פרויקט שכולל פרטים רבים מספור – החל משמלת הכלה שלה ועד כל סיכה בשיער שלה. ואגב שיער, תסרוקת הכלה היא אולי המרכיב החשוב ביותר במראה הכלה ביום החתונה. אז נכון, שמלת הכלה היא בולטת יותר ומייחסים לה לעתים משמעות גדולה יותר, אבל דווקא תסרוקות כלה הן התחום המגוון יותר שהיצירתיות בו תופסת מקום משמעותי יותר, וכל כלה נבדלת ומתייחדת עם תסרוקת הכלה שלה. צירפנו כאן כמה מהטרנדים הבולטים בתחום תסרוקות הכלה נכון לשנת 2015, כדי לבחור את הסגנון שמתאים בדיוק לך.

אילו טרנדים של תסרוקות כלה מובילים בתחום נכון למודלים של שנת 2015?

אחד הטרנדים המובילים בכל הנוגע לתסרוקות כלה כיום הוא מראה כפרי. במסגרת הטרנד הזה מתבצע שימוש רב בפרחים שזורים בשיער, עם מראה פחות מוקפד ממה שנהוג עם תסרוקת כלה בדרך כלל. השימוש בפרחים בתסרוקת הכלה יכול להיות מגוון למדי, החל בזרים דומיננטיים למדי, דרך פרחים שזורים בשיער בעדינות ועד שימוש בפרחים לבנים ליצירת מראה כפרי נקי. בנוסף, שימוש בקשתות ובאקססוריז אחרים גם הוא מקבל משמעות רצינית בסגנון זה. עוד טרנד שתופס נפח רחב למדי (תרתי משמע) הוא טרנד רטרו של שימוש במראה תקופתי של שנות ה-50 וה-60 בתסרוקת הכלה. הסגנון יכול לכלול שרשראות על המצח, אלמנטים של קריסטלים למראה אצילי, שימוש ברולים מוברשים ובשיער מקופל, הגבהות מיוחדות ודגש על מראה גלי ושופע.

בכל הנוגע לתסרוקת כלה, לפעמים שום דבר לא מנצח את המראה הקלאסי שאתו אי אפשר לטעות

לפעמים, תסרוקות כלה קלאסיות הן בדיוק מה שנחוץ בשביל ליצור את החתונה הקלאסית ואת המראה הקלאסי שאי אפשר לטעות איתו. דוגמה בולטת לכך, שגם היא נחשבת אופנתית מאוד כיום, היא הצמות שעושות קאמבק משמעותי כיום. צמות הן תסרוקת מעניינת כי מדובר באפשרות דינמית שניתן לשחק איתה – רישול מאחורה וקפדנות מקדימה או להפך, אסופות או מגולגלות וכדומה.

סגנון התסרוקת עצמו הוא לא משמעותי כמו איכות סלון הכלות שבו אנחנו בוחרות

סגנון תסרוקת הכלה הוא, תאמינו או לא, לא משמעותי עד כדי כך. הכלה היא כל כך מושקעת וכל בחירה מתבצעת בכל כך הרבה קפדנות, שכמעט בטוח שהתסרוקת תהיה יפה ותתאים לאירוע – בתנאי שבוחרים בסלון כלות איכותי עם ניסיון רב ועם הצלחה בתחום תסרוקות הכלה המודרניות והאופנתיות כיום.