יצירת קשר


סוגים של תסרוקות כלות

עיצוב שיער הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור כלות ביום חתונתן. התסרוקת צריכה להתאים לסגנון האיפור, השמלה והאביזרים המשלימים. היא קובעת את מראה הכלה ואת הדימוי העצמי שלה במהלך האירוע. מצד שני, התסרוקת נבחרת בקפידה גם כדי לענות על צרכים פונקציונאליים. עליה להישאר עמידה במשך 10 שעות לפחות ולשמור על מראה מחמיא גם בצילומי הסטילס או הוידאו.

מבחינת סוגים, נהוג להבחין בין תסרוקות סולידיות, תסרוקות קלאסיות ותסרוקות עדכניות. יש גם תסרוקות טבעיות ועדינות העולות בקנה אחד עם המראה הלבן של השמלה והאיפור. התסרוקת חייבת להתאים לאישיות של הכלה ולמבנה הפנים. עליה להתמזג עם שמלת הכלה ולהתאים לסוג השיער והצמיחה. חשוב גם לבצע התאמה בין תסרוקות לבין אופי האירוע. עיצוב שיער בחתונה המתקיימת במקום פתוח שונה מעיצוב לחתונה באולם סגור. מעבר לכך, השיקולים המשפיעים על בחירת סוג התסרוקת כוללים התייחסות לנתוני מזג אוויר ואחוזי לחות. 

איך בוחרים תסרוקת מושלמת?


כל כלה משתמשת בשיקולים אחרים כדי לבחור את התסרוקת המושלמת. למרות שאין תסרוקת אחת שמתאימה לכל הכלות באשר הן, בהחלט קיימים מספר טיפים משותפים. הטיפ החשוב ביותר הוא להגיע לפגישת ניסיון אצל מעצב שיער. אין לחכות ליום האירוע כדי לנסות תסרוקת חדשה או להתפשר על העדפות אישיות. חשוב לתאם פגישת היכרות, להגיע למכון עיצוב לפחות חודש לפני החתונה ולהתנסות בתסרוקות שונות. רצוי להישאר עם התסרוקת הנבחרת במשך מספר שעות ולבדוק את רמת הנוחות והעמידות שלה.

טיפ נוסף ולא פחות חשוב הוא לקבל המלצות על מכון עיצוב שיער. לא כל מעצב שיער יודע להכין כלות ליום החשוב בחייהן. תסרוקות כלות מחייבות ניסיון, מיומנות ושימוש בציוד מתאים. התסרוקת צריכה להיבחר בקפידה ותפקידו של המעצב להמליץ על סגנונות רלוונטיים. מעצב הוא איש מקצוע אובייקטיבי המזהה את היתרונות של מבנה הפנים, סוג השיער ואורכו. לאחר מכן ממליץ מעצב על תסרוקות כלות וגם יכול לשלב מוצרי איפור וטיפוח. 

מה כוללת חבילת טיפוח?


הרבה כלות רוצות לחסוך את הטרטור ביום החתונה ולרכוש חבילת טיפוח מסודרת. חבילה מן הסוג הזה כוללת לצד סירוק שיער ועיצוב תסרוקות כלות גם ארוחת בוקר, עיצוב גבות ומניקור. בחבילות מסוימות ניתן לתאם תוספות שיער וטיפול פנים, פדיקור ופינוק למלוות. חבילות הטיפוח הופכות את הכלות להכי יפות שיש ומונעות מהן בזבוז זמן ואנרגיות.

כלות שלא יודעות איך לבחור את התסרוקת יכולות לשאוב השראה מקטלוג עיצוב, תמונות וסרטונים. השאיפה היא להתאים את התסרוקת לאופי של הכלה, אך לא חייבים לעבור את תהליך הבחירה לבד או ללא עזרה. בחירת תסרוקת בהשראת סגנון עיצוב מסוים הוא בהחלט מקובל. ניתן להשתמש בשיטה הזו גם כדי לבחור תסרוקת וגם על מנת להחליט על שמלה או איפור.