יצירת קשר


מה המאפיינים של תסרוקת כלה?

הכנה לקראת החתונה כוללת בין היתר בחירה של תסרוקת וסגנון עיצוב שיער. כלות שרוצות להיראות במיטבן לא יכולות לוותר על תסרוקת המתאימה לשמלה ולאיפור. התסרוקת צריכה להחמיא לכלה ולעזור לה להשיג מראה אחיד בכל התמונות או צילומי הוידאו. כדי להשיג את המטרה הזו יש צורך בתסרוקת עם מאפיינים מיוחדים. המאפיינים קיימים בכל סוגי התסרוקות והם רלוונטיים עבור המראה הסולידי, הטבעי, העדכני או המדוקדק.

המאפיין הבולט ביותר של תסרוקת הנבחרת עבור הכלה הוא התאמה לאישיות. בעוד בשגרה אנו יכולים להרשות לעצמנו לנסות סוגים שונים של תסרוקות, ביום החתונה אין מקום לפשרות. התסרוקת צריכה להתאים למבנה הפנים של הכלה ולהתמזג עם האופי שלה. תסרוקת כזו תחמיא לכלה ותתאים גם לסוג השיער וכיוון הצמיחה שלו. כדאי לבדוק את רמת ההתאמה בין התסרוקת לבין הכלה כבר מספר שבועות לפני החתונה. אפשר לעשות זאת באמצעות תיאום תסרוקת ניסיון והתייעצות עם אנשי מקצוע.

בחירת מעצב שיער לפי ניסיון ומקצועיות


ניסיון בתחום החתונות הוא פקטור משמעותי עבור בחירת מעצב שיער. תסרוקת כלה מתאפיינת ברמה גבוהה של מקצועיות ומיומנות. רק מעצב מנוסה יכול להשיג את התנאים הללו ולשמור על מראה אחיד לאורך האירוע. את מעצב השיער כדאי לבחור לפי המלצות, חוות דעת של לקוחות קודמים ותיאום פגישת היכרות. מטרת הפגישה היא להתרשם מהמעצב ברמה האישית ולבדוק האם היכולת שלו אכן עולה בקנה אחד עם אופי האירוע. 

בחירת מעצב שיער דורשת השקעה של זמן ומשאבים. כדאי להגיע למכון העיצוב לפחות פעם אחת לפני האירוע, להתרשם מהציוד ולהסתכל על עבודת הצוות. מעצבי שיער מלווים את הכלה ביום רגיש ולחוץ. עליהם לשמור על סבלנות, כימיה וגישה חיובית. אלו פרטים קטנים שעושים הבדל גדול ביום החתונה וגם יכולים לחסוך הרבה עוגמת נפש.

כמה עולה תסרוקת כלה?


בדיקות מקדימות לפני בחירת מעצב שיער כוללות התייחסות לשאלת המחיר. רצוי לבדוק האם המחיר כולל תסרוקת ניסיון, לסכם על התנאים בהם מבצעים את התסרוקת ולברר לגבי מצב של ביטול הזמנה. מבחינת אביזרים נלווים, נהוג לתת צ'ק ביטחון עבור תוספות שיער או סיכות. צ'ק ביטחון ניתן כנגד מסמך המפרט את סוגי האביזרים ואת כמותם.

המחיר של התסרוקת נקבע על פי העונה והמורכבות. בקיץ המחירים של התסרוקות נוטים לעלות בגלל ביקוש גבוה יותר, אולם בחורף ניתן להשיג מחירים אטרקטיביים. תסרוקת מורכבת עם הרבה סיכות ותוספות תעלה יותר מאשר תסרוקת פשוטה שאינה דורשת זמן עבודה ארוך.

לסיכום, תסרוקת כלה לא פחות חשובה מהשמלה או האיפור. רק שילוב בין תסרוקת לבין שאר האלמנטים ישיג עבור הכלה את המראה הרצוי. שילוב מן הסוג הזה משיגים אם משקיעים בבחירת מעצב שיער מקצועי ובעל ניסיון של מספר שנים.