יצירת קשר


המפתח לבחירה של תסרוקות כלה


את עומדת להתחתן במזל טוב, וצריך להספיק לארגן הרבה דברים לפני החתונה. אחד הדברים שאסור לשכוח היא הבחירה של תסרוקות כלה עבורך. תסרוקות כלה יכולות להיות הבסיס לסטייל הכולל שלך באותו הערב. נשים רבות מתחילות לחשוב ראשית אילו תסרוקות כלה הן רוצות, ולאחר מכן פונות לבחור פריטים נוספים כמו שמלה, נעליים, תכשיטים וכיו"ב. הסיבה לכך היא כי לבחירה של תסרוקות שיער יש השפעה גדולה כל כך על המראה שלך באותו יום (אולי אף ההשפעה הגדולה ביותר) - ולכן רצוי לברור בין התסרוקות השונות כבר כחודש לפני החתונה, על מנת לבחור תסרוקות כלה בלב שקט.

לא אחת, אלא מספר תסרוקות כלה

אנחנו מדברים בכוונה על תסרוקות כלה, ולאו דווקא על תסרוקת כלה אחת. למה בעצם? היום יש טרנד אופנתי שתופס תאוצה רבה, והוא החלפה של מספר תסרוקות כלה בערב אחד. מהיכן בעצם הגיע הטרנד הזה?
בואו נסקור לרגע את עולם התסרוקות של הכלה - ברוב המקרים, הכלות בוחרות תסרוקת אסופה, שכן זו התסרוקת בעלת המראה היוקרתי ביותר, החגיגי ביותר, וברוב המקרים, הכלה חושבת על רגע אחד ויחיד בחתונה - והוא החופה. אכן, לחופה אחת התסרוקות שהכי מתאימה (אם כי לא היחידה) זו התסרוקת האסופה. אולם מה קורה לאחר החופה? במקרים רבים כולם פונים למקום אחד - רחבת הריקודים. זה הזמן לפרוק את כל המתח, לשמוח, ולחגוג בגדול. עקב כך, נוצר הצורך של הכלות בבחירה של תסרוקות כלה משוחררות יותר כמו תסרוקת חצי אסופה או תסרוקת משוחררת לחלוטין. לכן יש גם כלות שמראש בוחרות במראה הנ"ל. אולם, לאחרונה חשבו על הפיתרון הטוב ביותר- בחופה לבחור במראה אסוף, ואילו לאחר מכן להחליף לתסרוקת משוחררת יותר. כמובן שההחלפה היא לא רק של תסרוקות כלה, אלא של אלמנטים נוספים כמו שמלה, נעליים, איפור וכיו"ב.

השילוב עם השמלה

כבר ציינו כי כאשר את בוחרת תסרוקות כלה, את בוחרת פעמים רבות עוד אלמנטים רבים בחתונה. כמובן שאם אתם מחליפה את התסרוקת במהלך החתונה, את ככל הנראה גם תחליפי את השמלה. לא סתם אנחנו מציינים תסרוקות כלה ביחד עם השמלה, משום שהם מהוות את הבסיס למראה שלך ביום החתונה. השאלה היא הרבה פעמים שאלה של איזון - האם את נותנת יותר משקל לשמלה, או דווקא לתסרוקת? נשים רבות בוחרות לבצע תסרוקות כלה בשיער אסוף כדי לתת דגש לשמלה- בפרט אם יש לה מחשוף גב. מצד שני לשיער הפזור יש כמובן יותר "אופי", והוא פעמים רבות בא על חשבון השמלה - כך שחשוב מאד למצוא את האיזון המתאים בין תסרוקות כלה, לבין השמלה המתאימה, בפרט אם אתן מחליפות אותן במהלך הערב.