יצירת קשר


תסרוקות כלה ליום החשוב בחייך


מכיוון שהמגוון של תסרוקות כלה הוא כל כך רחב, חשוב להתחיל לבחון אותן כבר חודש לפני החתונה, ואז כשמגיעים לשלבים שהחתונה כבר ממש קרובה - אפשר לבחור נינוחות את התסרוקת שהכי מתאימה לך.

איך בוחרים תסרוקות כלה מתאימות?

בבחירה של תסרוקות כלה לחתונה שלך, חשוב שתיקחי בחשבון מספר אלמנטים מרכזיים, שישפיעו על הבחירה בתסרוקת המתאימה:
1. מצב השיער שלך: בחיי היום יום, כל אחת נוטה לטפח את השיער שלה בצורה שונה. יש כאלו שנוטות לטפח אותו יותר, ויש כאלה שהולכות על מראה טבעי יותר. יש כאלה שצובעות את השיער לעתים קרובות, ויש כאלה שמשתמשות בתוספות לשיער כל הזמן. באופן עקרוני חשוב מאד לפני החתונה לשמור על רמת טיפוח גבוהה מצד אחד, אבל אם אתם מהנשים שאוהבות תוספות וצביעות בחיי היום יום - לבצע אותם לכל המאוחר כשבוע וחצי לפני החתונה.
2. תסרוקות כלה מושפעות מאד גם מתווי הפנים וצורת הפנים שלך - באופן עקרוני, מעצבי שיער כלות ממליצים על תסרוקות כלה אסופות לנשים עם פנים מאורכות יחסית, ואילו לנשים עם פנים עגולות יש נטייה ללכת על תסרוקות כלה פזורות. עם זאת, חשוב להבין כי לא מדובר בכלל חקוק בסלע - ומכיוון שיש היום מגוון רחב כל כך של תסרוקות כלה, אפשר להתאים כל סוג תסרוקת לכל סוג פנים.
3. השילוב עם המראה הכללי - בסופו של דבר, לא על התסרוקת לבדה עומדת הכלה. תסרוקות כלה צריכות להשתלב בצורה מושלמת ביחד עם האיפור, עם השמלה, עם התכשיטים ועם הנעליים - לכן מומלץ לבצע את כל ההחלטות על הפריטים הנ"ל באותו הזמן, וכך לחשוב איך להתחיל לשלב ביניהם בצורה מוצלחת.