יצירת קשר


תסרוקות ערב


לא ברור באיזה שלב הפכו הספרים למעצבי שיער. יכול להיות שזה היה בערך בשלב בו הפכו הגננים למעצבי גינות ונוף. אנשים רבים מלגלגים על התחום של תסרוקות ערב, אבל דעו לכם כי מדובר בתחום מקצועי במיוחד שדורש מיומנות רבה וניסיון רציני. לא כל אחד יכול לעסוק בו ועליכם להדיר רגליכם מאלו שאינם מומחים בו. מה ההבדל העיקרי בין תסרוקות ערב לתסרוקות רגילות? ובכן, באופן כללי מדובר על ההבדל בין תסרוקת שמיועדת לאירוע מיוחד לבין תסרוקת ליומיום. המילה ערב מופיעה במושג כיוון שרוב האירועים שאנו מתקשטות לכבודם באופן מיוחד מתרחשים בערב, אבל בהחלט מדובר גם על אירועים שנערכים בשעות היום.

ההבדל בין תסרוקות ערב לתסרוקות היומיומיות

כאשר את רוצה לדפוק הופעה, להפגין נוכחות ולזהור כמו שצריך את שמה לב לכל הפרטים הגדולים והקטנים כאחד. את בוחנת את עצמך מול המראה, מחליפה אינספור תלבושות ובגדים, דואגת להתאמת החצאית לנעליים ללק ולאיפור ומשתדלת להיראות טיפטופ. ומה מבחינת השיער? תסרוקות ערב הן בדיוק מה שמשלים את המראה שלך ומבדיל אותו מהמראה היומיומי. בדיוק כפי שישנו תחום שלם של איפור ערב, כך ישנו גם תחום של תסרוקות ערב. את בוודאי לא מדמיינת שביום האירוע הגדול תוכלי לצאת ידי חובה ולעצב את השיער כפי שהוא מעוצב בשגרה.

דגשים חשובים

ישנם כמה אלמנטים שמבדילים את יום האירוע מחיי היומיום. קודם כל מדובר על ריקודים. אירועים רבים כמו חתונות למשל כוללים ריקודים. תסרוקות ערב צריכות להיות עמידות בפני התנאים הלא פשוטים של תנועות מהירות והזעה. תסרוקות יומיומיות לא צריכות לדאוג לזה. האלמנט השני הוא התמונות. אירועים חגיגיים שמצריכים תסרוקות ערב כוללים לא מעט פלאשים וצלמים ולכן התסרוקת צריכה להראות טוב לא רק במציאות אלא גם להיות פוטוגנית ולהחמיא לך בצילום. ולבסוף, ישנם אירועים שדורשים הופעה מכובדת מהרגיל כמו בהנקת תארים או באירועים רשמיים מסוגים שונים. רשמיות מתבטאת קודם כל בהופעה החיצונית ולשיער שלך יש תפקיד מרכזי בייצוגיות שלך. קחי את כל שנכתב כאן לתשומת לבך כשאת מחליטה מי יהיה המעצב שיזכה לעצב את שיערך לאירוע החשוב. היי בטוחה כי הוא מתמחה בתחום המורכב של תסרוקות ערב.