יצירת קשר


תסרוקות ערב לאירועים שונים


תסרוקות ערב זו הגדרה מאד רחבה של אפשרויות ואירועים שונים שאת יוצאת אליהם בערב. יש אירועים המחייבים (לפי השקפתך) השקעה בעיצוב שיער מיוחד ומוקפד, ויש אירועים אחרים שניתן להסתפק במראה טבעי ומסודר. הבחירה כמובן היא שלך ואת זו שתחליטי איזה צורה וסגנון את מעוניינת להעניק לשיער שלך ואיזה תסרוקות ערב תבחרי.

תסרוקות ערב מעוצבות

תסרוקות ערב מעוצבות הן תסרוקות שאותן עושים אצל מעצב/ת שיער מקצועי. נשים רבות מעוניינות בעיצוב השיער כאשר הן מתכוננות לצאת לחתונות או אירועים משפחתיים חשובים אחרים, ארוחות ערב רישמיות, אירועים ציבוריים המחייבים לבוש והידור מסויים וכיוצא באלה. תסרוקות ערב מעוצבות ניתן לעשות בכל סגנון שרוצים אבל יש להקפיד על כמה דברים חשובים כדי שהתסרוקת תהלום את האישה והאירוע שאליו היא יוצאת.

על מה להקפיד בבחירת התסרוקת?

בדומה לבחירת תסרוקות כלה, גם בבחירת תסרוקות ערב מעוצבות יש להקפיד על התאמה מלאה בין התסרוקת, הלבוש, הנעליים, האיפור והאביזרים שהאישה נושאת עימה. יש נשים השוכרות סטייליסטיות מקצועיות כדי להתאים בין כל המרכיבים הללו מכיוון שהן אינן סומכות על הטעם שלהן. ויש נשים שמכירות את עצמן יותר טוב מכל אחת אחרת והן תוכלנה להתאים בין המרכיבים הללו בעצמן. ודרך הביניים היא לתאם בין מעצב השמלה, מעצב השיער והמאפרת כדי שיוכלו ביחד לעשות את ההתאמה המבוקשת.

תסרוקות ערב בסגנון שלך

לפני שאת מתחילה לבדוק תסרוקות ערב שמוצעות לך על ידי המעצב עלייך לחשוב איזה רושם את רוצה להשאיר באירוע שאליו את הולכת. מאד חשוב שתרגישי נוח עם המראה שלך ושלא תסתובבי עם לבוש ותסרוקת שאת לא מרגישה בהם נוח רק בגלל שזו האופנה היום. על כל אחת להיות כנה עם עצמה ולהחליט על כיוון כללי שיתאים לאישיותה ולאופייה. מעצב שיער טוב ידע לתרגם את הרצון שלך ואת המראה הרצוי לך לתסרוקת שתהלום אותך ואת תווי פנייך וגופך באופן מושלם בהתאם לבחירות הנוספות שלך בכל הנוגע למראה בנושא בחירת הלבוש, האיפור הנעליים, האביזרים השונים וכדומה.

תסרוקות ערב ליציאה קלילה

גם יציאה לדייט או לאירוע קליל עם חברים בערב יכול לכלול תסרוקות ערב, אבל על אלה להיות קלילות כמו כל ההתייחסות שלך לאירוע. לרוב יספיק עיצוב שיער בסיסי והשארתו במצבו הטבעי, וכך יש להתייחס גם ללבוש, גם לאיפור וגם לאביזרים שתרצי לקחת איתך.

כאשר את מתכוננת לדייט ראשון עם גבר חדש עלייך להיראות במיטבך, אבל אל לך להגזים במראה עשוי מידי או כבד מידי. עלייך לבחור תסרוקת ערב קלילה שתוכלי לעשות אותה במספרה המקומית שלך, באיפור קל ולא דומיננטי או דרמתי מידי, כדי שלא תאלצי לרוץ ולסדר אותו כל כמה דקות, ועלייך להרגיש מאד נוחה בלבוש, ושיתאים לאישיות שלך.